Streipa prāta mehānika: Protesti Krievijā Komentāri (1-4)
zc
Žanis Ciršs 26. janvāris

Vecais varas pēcpuses laizītai, ko tu tā nebļaustījies kad Parīzē un Vašingtonā nemieru laikā tika nogalināti cilvēki???? Nav tēv prāta mehānikas - ir mehāniskā stulbā teksta nolasīšana.... Nav tur nekāda opozicionāra, ir krimināls noziedznieks kurš ir notiesāts par ekonomiskiem noziegumiem un kurš ir pārkāpis nosacītā ieslodzījuma noteikumus. Noindēšana izskatās vairāk pēc inscenējuma - nav uzrādīti nekādi pierādījumi, gribētu novākt - sen to izdarītu klusi un skaisti.... Navaļnijam vajadzēja satikties ar saviem kuratoriem no CIP vai MI6, filmu arī izskatās nav viņš taisījis - ir pamanīts mehāniskais tulkojums no angļu valodas.

gg
gints gints 26. janvāris

Tagad jāpierod,šitais ērms ar putām uz lūpām ņemsies rakāties pa Krievijas netīrumiem ( ko tad citu mistkastnieks var?).Trampa ēra beigusies,vēl kādu pusgadu kārlītis-lienīte varēs aizejošo ASV prezidentu ar mēsliem nomētāt,bet pēc tam jau cita nekā par ko vemstīties vairs nebūs. P.S.Bez maz vieglāk ,piecus gadus šitais ....... no rīta līdz vakaram ķengāja savas dzimtenes prezidentu,incanti,ko šitais dubultpilsonis Amerikā saka par Latvijas prezidentiem,tāpat ķēzās???????

dv
Diāna Vēvere 26. janvāris

Varētu domāt, ka pie mums ar citādi domājošiem un demonstrantiem labāk izrīkojas... Manuprāt, pilnīga Krievijas un citu valstu kopija. Dubultstandarti rullē!

zc
Žanis Ciršs 26. janvāris

Kāpēc nav nekādu bļāvienu par policijas rīcību Nīderlandē??? Tur policija rīkojās stipri agresīvāk un rupjāk nekā Krievijā - ūdensmetēji, nūjas.... Ko klusējam?