Vanaga par pedagogu vakcināciju: Galvenais ir sadzirdēt un palīdzēt, nevis kritizēt un zākāt

Vanaga par pedagogu vakcināciju: Galvenais ir sadzirdēt un palīdzēt, nevis kritizēt un zākāt

Komentāru sniedz Inga Vanaga, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītāja.
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
Avatar
Kristīne Priede 19. jūlijs

ko sadzirdēt un kam palīdzēt? Viņa vispār pati sevi dzird? Sanāk, ka mums ar skolotājiem ir jāņemas kā ar tādiem garā vājiem un atpalikušiem. Tā vietā, lai kļūtu par paraugu un izglītotu pārējo sabiedrību, viņi ir kļūvuši par izsmieklu un tumsonības piemēru. Murgs kaut kāds. Un tie ir cilvēki, kuriem mēs uzticam savus bērnus? Un vēl sabiedrībai pārmet, ka skolotājus neciena. Sakiet, lūdzu, ko tieši šeit cienīt?

aj
Anna Johansone 19. jūlijs

Piekrītu tam, ka pedagogiem būtu jābūt tiem, kuri vēl citiem skaidro vakcināciju nepieciešamību. Palīdzēt tiešām nozīmē paņemt pie rokas un aizvest uz vakcinācijas punktu. Pat bērni, pusaudži un jaunieši ir gudrāki un iet vakcinēties. Pedagogu sūtība ir palīdzēt un garīgi augt citiem cilvēkiem, bet sazvērestības teoriju uzklausīšana un slikts piemērs citiem cilvēkiem, piedodiet, man drīkst būt viedoklis par tādu pedagogu neatbilstību savam statusam.

Avatar
Lelde Petersone 20. jūlijs

Un vai Jūs, komentētāji, skaidri zināt un atbildat par to, kas tajā vakcīnā ir iekšā? Tikai nesāciet ar psiholoģiski noieto, ierasto "dezinformācija" par visu, kas nesakrīt ar oficiālo TV stāstīto. SKATIETIES PLAŠĀK! NEVIENS neuzņemsies atbildību par to, kas notiks vai nenotiks pēc potes ne ar pedagogiem, ne kādu citu. Jo reāli viņi to nespēj. Spēj tikai sodīt, cenzēt un baidīt. Vai tiešām, dārgie Latvijas iedzīvotāji, tā ir valsts kādā vēlaties dzīvot? Vai tiešām nepamanām uz ko tas velk... ? Paskatieties uz Ķīnu (lai taptu skaidrāka patiesā / slēptā bilde). ;) Tad atbildiet, kāpēc Izraēlā ar 2 potēm vakcinētie atkal sāk jaunu vilni un slimo uz nebēdu? Un tikai potēt... 3. un varbūt vēl arī 4.poti. Nu cik tālu tad potēsies? Varbūt laiks sākt domāt?