Kāpēc "Leopard" tanki ir labāki par "Abrams" tankiem? Komentāri (1-4)
Avatar
Andrejs Pornieks 30. janvāris

Pašam Velnam vajag abpus lielākus upurus. Nezinu, man netīk propagandistu spēle ar stereotipiem saistībā ar Lielo Tēvijas Karu par labu paredzamajai mobilizācijai KF. Ja Peskovs runā par eskalāciju - tātad to arī mēģinās realizēt dzīvē.

Avatar
Andrejs Pornieks 30. janvāris

Tas būtu jāskata arī šādi ka viena lieta ja Leopard-2 būtu jau vairāk kā desmit gadus pastāvējis ukraiņu arsenālā. Tagad - vstavai strana ogromnaja, Reihstāgs piegādā tīģerus un TV fanes omammas, nesiet pavēstes saviem loderiem! Un bez baltās ladas mājās nerādies!!!!

Avatar
Andrejs Pornieks 4. februāris

Atvainošanu, un kam tad ir drošāk ja viņi tur ceļo Teikā pa Brīvības ielu?? Tankā ir bīstamāk nekā kājniekos, ka tikai nenogrimst dubļainajās Ukrainas stepēs kā Otrajā Pasaules karā?

Avatar
Andrejs Pornieks 4. februāris

Ja tā, acīmredzot raksturīgais smilškrāsas tonis liek noprast ka šie ir mierlaika tanki jo citādi viņu būtu briesmīgi nomaskēti un apkrāsoti tā lai nevarētu ieraudzīt pat pilsētas galvenajā ielā... man gan joprojām tas izskatās pēc ieroča un ja man pašam gadītos staigāt atklāti ar kādu pavisam nelielu stobriņu pa to tad noteikti drīz piebrauktu kāds trafarēts automobilis un no turienes izkāpušie pieklājīgi palūgtu no viņa atvadīties. Tādas, lūk, pārdomas pēc redzētā, zinu ka par komfortu tur iekšā ir padomāts vairāk nekā padomju ražojumos. Iekārtojieties ērtāk un dzīvojiet, zēni, simts gadu!