Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2021. gada 7. jūnijs
07.06.2021 Kārtības rullis 1. daļa

07.06.2021 Kārtības rullis 1. daļa

Viesos: Ilga Šuplinska, Sandis Ģirģens un Artis Kampars


#NEPLP2021
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Arturs Airo 2021. gada 20. jūnijs

Diemžēl uz iPhone raidījums iet tikai līdz pirmai reklāmai, pēc tam atkārtojas. Vienīgais ko varu pateikt, ka Ģirģena kungs bija vienīgais profesionālis IeM amatā. Mums policistiem jau ir pieticis ar ārstiem, fermeriem un Krievijas militārpersonām... Nu ko atpakaļ purvā! Paldies Sandri par labo darbu!

bh
Brigita Heislere 2021. gada 7. jūnijs

Labvakar, cienījamais Pučes kungs! Man no sirds žēl, ka bijušais Iekšlietu ministrs ir atstādināts no amata. Uzskatu Girgena kungu par erudītu, łoti profesionālu un izlēmīgu savas jomas pārstāvi. Tādēł zińa, ka Sandis Girgens ir atstādināts no ieńemamā amata, bija šokējoša - absolūti neizprotama un neizskaidrojama! KĀ TAS VAR BŪTU, ka cilvēks, kurš strādā łoti labi, daudzsološi un no sirds, tiek atstādināts? Lūdzu, ja iespējams, pajautājiet Kaspara kungam sekojošo - KĀDĒŁ Girgena kungs ir atstādināts? Kāds tam ir iemesls? Cieńā, jūsu raidījuma pastāvīgā skatītāja Brigita Heislere

ao
Arturs Ozols 2021. gada 8. jūnijs

Runa nav par labu darbu un darbu no sirds .Politika tādus terminus nepazīst. Politikā vai nu tu esi konkrētā grupējuma pārstāvis , vai esi konkurents ,bet konkurentus "noēd" ar jebkādām metodēm . Savukārt dzirdētais par demokrātiju ir klaja demagoģija , populistisku runu paņēmieni politiskajā cīņā par varu . Naivais ,bet pēc būtības pareizais Eglīša emocionālais tvīts , tikai apstiprina vārdu un darbu nesakritību ,kā politisko grupējumu ikdienas darbības praksi .