Aizsilniece: Mani satrauc propagandas pieskaņa vakcinācijas procesam Komentāri (1-6)
Avatar
Skaidrite Puce 14. maijs

Nezinu, vai tā būtu propaganda, bet cilvēkiem ar vakcināciju sajaukta galva pilnībā. Man jātaisa otra vakcīna ar Astra Zeneka, bet 14.05.2021. radio saka, ka, ja pietrūkšot otrā deva - vakcinēs citu. Sekojiet, lūdzu , informācijai, ko sakāt žurnālistiem.

Avatar
Johny Richmen 14. maijs

protams ka sai aferai ir loti smirdiga pieskana bet ne visi grib sasprindzinat savus paurisus un tik talu aizdomaties.palasiet klausa svaba gramatinu great reset.

rm
RUTA MELDERE 14. maijs

Piekritu Aizsilnieces kundzei . Histēriska propaganda diendienā masu informācijas līdzekļos -prese, TV. Daudz vairak smagi slimo ar vēzi , -nekādu ierobežojumu , daudz vairak mirst no aptaukošanās slimībām , smēķēšanas , alkohola lietošanas -kāpēc tad neslēdz valsti ciet? Ar eksperimentālu gēnus mainīšu terapiju nepotesos .

al
Artis Lankss 14. maijs

Liela daļa cilvēku ir sapratuši, ka šī ir afēra un liels negodīgs bizness, tāpēc vakcinēties gribētāju sāk aptrūkties. Valdība daudz neatšķiras no vervētājiem psrs laikos, tikai tagad citi mērķi.

vs
Viljams Frankenšteins - Šekspīrs 14. maijs

Ne jau visi grib dzīvot maldus un nemitīgajās aizdomu kombinācijās, kuras veido gan šie pret vīrusa, pret vakcinēšanās vai ģimenes ārstu kopa, kura stapcitu, vismaz Rīgā, veic tikai starpnieka funkcijas. Apnikuši visi tie PRET. Un viena lieta - tiko pabeidzu vakcinēties ar Pfizer vakcīnu, un dīvaini, bet mani it kā vairs domās nemaz neskar šī tēma, kuru turpina tie maldus nesošie pretvakcīnisti. Daru savus darbus un paliku beidzot mierīgāks.

ap
Andis Persidkis 14. maijs

nu vienreiz artsts nebaidas ko teikt. un cik nav palikusi bez darba un tika atnemtas arsta sertifikats