07.05.2021 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-1)
dv
Diāna Vēvere 8. maijs

Aigaras Bikše? 6 gadus jaunāks par mani. Jaunajai paaudzei, pieļauju, ka vecticībnieku tipa bārda interesi par šo personāžu neizraisīs. Kas attiecas uz iedzīvotāju skaitu LATVIJĀ, balstoties uz dažādiem dokumentiem- šoreiz esam kritiskā fāzē. Šitais skraidītājs pa krēsliem var piestāstīt- dajebko!

dv
Diāna Vēvere 8. maijs

Bikše varētu pabraukāt pa INDIJU- un pamācīt , ka vajag zaļi dzīvot! Šai gadījumā par covid- 19 uzplaiksnījumu un to smirdoņu un netīrību- loģiskas sekas. Tur ANO nevienam nav daļas- skatās Putina un Baidena šovu! Putins jaunāks, Baidens- apmēram kā Brežņevs pirms nāves. Pasaule skatās šovu! Cilvēki- masa, kura apkalpo šito debiloīdu iegribas. Kaut kur protestē, apspiež necilvēcīgāk kā KF!

dv
Diāna Vēvere 8. maijs

Ilgi neesmu raidījuma skatītājs. Par maskām- pozitīvi- vēlēšanas kaut kādas tuvojas. Īpašs paldies, kaut kādai ar vēstulēm saistītai organizācijai par uzaicinājumu uz pārbaudi par papīru, kurš der iekuriem!!! Retorisks jautājums par valsts apmaksātu rehabilitāciju- vairāk kā 3 gadi! Nu i viss. Apšaut par maz!