Auziņš: Šajā situācijā brīvības ierobežošana ir absolūti dabisks process Komentāri (1-8)
ab
Arnolds Baltnēģeris 21. jūnijs

Tā arī ir kā Auziņš saka, ka visi politiskie uzskati, tautas nostāja utt. izriet no sabiedrības izglītības līmeņa. Ko var vēlēties no tādiem cilvēkiem, kas neprot kaut nedaudz analizēt situāciju un atlasīt uzticamu un neuzticamu informāciju. Kāds kaut kādu puspatiesības pīli palaiž tautās un uzreiz vesels bars to pieņem par vienīgo taisnību. Un tas nav tikai attiecībā uz vakcinēšanās pretiniekiem vai tikai vakcinētajiem. Abās ierakumu pusēs ir tādi, kas spēj argumentēt savu viedokli, un tādi, kuri vienkārši skrien pakaļ skaļākajam bļāvējam.

Avatar
Imants Lībeks 21. jūnijs

Komunistu dabā ir - līst pakaļā varai un izkalpot tai....

Avatar
Armands Kravalis 21. jūnijs

Iespējams, tad tikpat pilnīgi dabiski būtu ierobežot brīvību homosiem, jo tas tikai sabiedrības demogrāfijas nolūkos, tikai un vienīgi, jo latvieši izmirst un straujāk nekā no vīrusiņa, kur visi prātvēderi ar šo tēmu pazūd???

Avatar
Dace Krīgere 21. jūnijs

Pilnībā piekrītu. Es noteikti izvēlētos tādu sabiedrisko ēdinātāju, kas būtu noteicis, ka var nākt tikai vakcinētie. Par izglītības līmeni arī piekrītu.

Avatar
Edgars Kļaviņš 22. jūnijs

Jūs laikam kaut ko lietojat, ka jūtaties slimīga !

Avatar
Ainars Mateuss 21. jūnijs

Katrai dzīvai būtnei ir savs apziņas līmenis kurš dažādu faktoru ietekmē attīstās vai degradējas, un katrai dzīvai būtnei ir izvēles iespēja būt vai nebūt. Esmu nesmēķētājs un man neviens nepierunās uzturēties smēķētavā, kā arī esmu vakcinējies brīvprātīgi izvērtējot vai tas man ir nepieciešams.

Avatar
Kristīne Priede 22. jūnijs

ļoti gaidu to brīdi, kad restorāni beidzot beigs muļļāties un skaidri un gaiši pateiks, ka apkalpo tikai vakcinētos un pārslimojušos, jo gribas beidzot normāli iet vakariņās, bez tās auklēšanās ar antivakceriem un uzpurņu valkāšanas. Paldies teātriem un operai, kas jau ir gabaliņš normālās dzīves!

Avatar
Edgars Kļaviņš 22. jūnijs

Ka tu esi bijis rektors vēl nepierāda, ka neesi idiots !

ez
egils zalitis 25. jūnijs

Kristīne Priede- nemāki taisīt ēst?