27.09.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Jānis Spīčs 28. septembris

Viltus vēsturnieki mums cenšas iegalvot, ka latviešiem nav bijis nekādu 700 verdzības gadu. Un kā vēl ir bijis. Šie 700 verdzības gadi ir latvietim smadzenēs ieprogrammēti. Jo tas, kas notiek nav citādi izskaidrojams. Latvietis uzvedas kā dzimtcilvēks, kurš gaida sava vagara pātagas cirtienu un ārzemju kunga pavēli. Brīvi cilvēki tā neuzvedas un tā nedomā. Pašlaik uz Austrumu robežas ir ārkārtas situācija. Tad tā arī jārīkojas, kā ārkārtas stāvoklī. Tiem 36 km žoga, kas atrodas Igates noliktavās, jau bija jābūt uzliktam uz Austrumu robežas. Bet birokrāti un ierēdņi pēc tam lai strīdas vēl 10 līdz 15 gadus, vai tur bija kriminālās noziedzības elemets vai nebija. Ir taču ārkārtas situācija. Bet nē! Latvietim darbojas likums.

Avatar
Jānis Spīčs 28. septembris

No pagalma ir jāizbrauc automašīnai, bet vārti ciet. Nu aizej un atver vārtus un brauc. Bet nē! Latvietis Nevar. Ministru kabineta 120 tajos noteikumos punktā žōō... ir teikts, ka lai atvērtu vārtus ir jāsaskaņo ar kādu ēterisku būtni, kuru neviens nekad nav redzējis, un par kuras uzturēšanās vietu neviens nezina. Kuluāros čukst: "ASV vēstniecība!" Un vārti neveras. Un auto stāv un nekustas ne no vietas. Kungi kas uzstājas šai TV raidījumā ļoti precīzi noraksturoja situāciju Latvijā. [Un Kaktiņa kungs, man liekas, ir viens no visgudrākajiem un vis dziļdomāšākajiem latviešiem. Tāpēc jāgaida, ka viņu drīz noēdīs] Vai izdzēsīs. Noskatieties pēc Kafkas romāniem uzņemtās filmas "Pils" un "Tiesa" gan Austrijas, gan PSRS variantā.

Avatar
Jānis Spīčs 28. septembris

Abi varianti lieliski. Jūs ieraudzīsiet Latvijas Birokrātiski-Ierēdniecisko ainavu, kuru regulē ASV vēstniecība. Vai Kaktiņa kungs, vai Zandera kungs teica, ka nekur jau nav rakstīts, ka vēsturiski latviešiem pienāktos valsts. Man liekas, ka mēs jau atrodamies tais vēstures vārtos, kur drīzumā tiks izlemts bez latviešu klātbūtnes, vai latviešiem pienākas sava valsts.