30.07.2021 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Jānis Spīčs 31. jūlijs

Esmu šokā atkal! Kas pēdējā laikā noticis ar Preses klubu? Vai mainījies īpašnieks? Vai Semjonova ienākšana? Bet arī Ceriņš nodod labi. Vai uzvara Olimpiādē? Liekas, ka atkal atgriezušies tie laiki, kad cilvēki runāja to ko domā. Un, cik daudz dažādu dzīvu viedokļu. Vismaz pēdējās nedēļās Cilvēki vairs nemurmuļo zem deguna bailēs. No liberālisma ne miņas. Tikai Demokrātija un brīvība. Un BRĪVĪBA ir skaista. Tas nav liberālisms ar vienveidīgo agresīvi pelēko viedokli. Pašlaik Preses klubs izteikti disonē ar Radio1 un pēdējiem Krustpunktiem, kur pusmiruši liberālisti priecājas ka Ģimenes referendums nekad nesalasīs 155 000 parakstus. Jo tas nekad nav bijis iespējams. Un ģimenes jautājumi Latvijā nav aktuāli.

Avatar
Jānis Spīčs 31. jūlijs

Nu Sorosa naudas atmaksātajiem liberālistiem ģimenes jautājums arī varētu nebūt aktuāls. Par Krapānes kundzes jautājumu atsevišķi. Tas ir Latvijā 30 gados kultivētais fašistiskais liberālisms. Pats strādāju sociālajā jomā. Darbinieki šeit nedrīkstēja skaļi izteikt savu citādo viedokli. Priekšniece/s ar lepnumu paziņoja, ja jūs bez manas ziņas uzdrošināsieties galvu pagriezt pa labi, vai pa kreisi - no darba uz zibenīgo prom. Aiz vārtiem stāv desmiti, kas jūs nomainīs jebkurā brīdī. Strādāju audzināšanas iestādē, kurā 3 gadu laikā nomainījās 7 (nepārrakstījos) vadītāji un ap 80 darbiniekiem. Cilvēki bija iebiedēti. Runāja čukstus pa stūriem. Neviens nezināja, kurš kuru nostučīs.

Avatar
Jānis Spīčs 31. jūlijs

Nepilngadīgie jaunieši bija mazi ķeizari. Kas bija audzinātāji? Vai kalpi, vergi, dzimtcilvēki? Taču viss cilvēciskais viņos bija iznīcināts. Ko jūs varat teikt par audzinātājām kuras 24 h laikā nedrīkstēja apsēsties? Lai varētu dienas laikā kaut cik atpūsties, audzinātāja savā brīvajā stundā nostājās pie bērnu drēbīšu skapja. Sajauca visas drēbes no augšas līdz lejai un tad lēnām tās visas sakārtoja. Tad to pašu izdarīja otreiz un trešo reizi. Un tas viss Jasinkēviča zem Rīgas Domes pakļautajās iestādēs. Krapānes kundzei vismaz bija pašcieņas izpausmes iespējas. Kāda pašcieņa var būt šādam, kā zirgam nodzītam darbiniekam? Bet atalgojums vis zemākais.

Avatar
Jānis Spīčs 3. augusts

PS Varu tikai piebilst, ka neviens konflikts starp audzinātājiem un klientiem netika izskatīts. Tikko jaunieša sūdzība, tā audzinātājs no darba prom. Aiz vārtiem gaida citi. Darbinieks sociālajā sistēmā ir visbeztiesiskākais cilvēks. Viņam nav nekādu tiesību. To lieliski saprata jaunieši un vienmēr prata izmantot savā labā. Kāda būs Latvijas nākotne, to jūs visi izbaudīsiet uz savas ādas pavisam drīz.