11.05.2020 Kārtības rullis 3. daļa Komentāri (1-5)
Avatar
Māris Dinbirs 12. maijs

Pučes k-gs, paskaitiet, cik reizes Jūs liedzāt tālāk paust viedokli A.Gobzemam, un cik reizes - R.Balodim, I.Lībiņai-Egnerei vai Ē.Eglītim? Nav izbrīns par JV biedru divkosīgo seju, bet arī R.Balodis ir kļuvis par varai iztapīgu marioneti. Lai gan, visticamāk, vienmēr tāds ir bijis.

Avatar
Imants Lībeks 12. maijs

Baltā prezidija pļurkšķe kopā ar caurkritušo sekretāru, beidziet pļurkstēt. tikai to jūs mākiet, jū neesiet dartāji un jūs negribiet neko mainīt...mē skatāmies Saeimas sēdes, redzam, kas tur notiek...jūsu aizbildinājumi jau līdz kaklam, vairāk kā 10 gadus janoti izsaimnieko mūsu valsti, bet jūs sevi lielat un slavējat...Eglīti, ar ko tu un tava valsts pārvalde ir labāka par cilvēku, kurš rada veido pastāvošas lietas, piemēram celtnieks...viņa māja ir cietoksnis un tā priecē cilvēkus, viņa kalpos 100 gadus, kāpēc taviem vajadzīga milzu alga, bet cetniekam un pārējiem nekāda, saldzinoši r jūsu, celtnieks nevar strādāt otru darbu, jo spēkus atdod vienam darbam, bet jūs variet pildīt n darbus, jo maz veltat laiku un pūles vienam darbam. Paldies Aldi, būs daudz vairāk balsotāju...

Avatar
Artūrs Ozols 12. maijs

Visai vērtīga diskusija,ar ievērojamas demagoģijas klātbūtni . Beigās izskan , ko īsti te ceļam ,veidojam vai būvējam , kapitālismu vai sociālismu ? Kā naglai uz galvas. Domāju ,ka Saeimas politiķi tā arī nespētu klasificēt ,kuras pazīmes viņu darbībām ir klaji demagoģiski sociālistiskas , un ko nozīmē klasisks kapitālisma ? No laika gala , tauta , IZEJOT VERDZĪBAS UN FEODĀLAS DZIMTBŪŠANAS ,un nu jau 250 gadu kapitālisma ciklu , pilda tikai vienu funkciju ,tauta strādā ,lai grupa bagāto celtu savas laimes pili savu vērtību skalu izpratnē . Iedomāties ,ka vara īsteno darbaspēka intereses ir klajš populisms ,ja šie vārdi skan no varas nesēju puses, opozicionāra pozīcija šeit nepalīdz.

Avatar
Jānis Balodis 12. maijs

Kaadeel Gobzemu visu laiku paartrauc un ierobezho vaarda briiviibu?

Avatar
Artūrs Ozols 12. maijs

Tauta ir darbaspēks kuram jāstrādā uzņēmēja interesēs. Izlikšanās ,ka notiek diskusija par šī darbaspēka interesēm ir klaja muļķošanās , tik un tā tiek pārdalīta darbaspēka sastrādātā un nopelnītā nodokļu masā savākta summa . Strādā ,nopelni , maksā nodokļus un kāds saņems tava sapelnītā daļu ! Darba algu izmaksas pamatā ir izdzīvošanas minimuma nodrošinājuma princips plus neliels bonus par prasmēm kvalifikācijas jomā . Maksas par ieņemajamiem amatiem ir politiskās cīņas darboņu vides un uzņēmēju kā īpašnieku kompromiss ,veidojot vidusšķiru ,kā varas vertikāles sastāvdaļu. Iekļuvis labi apmaksātā amatā , šis cilvēks ir pametis darbaspēka vidi un pārstāv kapitāla īpašnieku intereses kā ierēdnis .