22.03.2021 Kārtības rullis 2. daļa Komentāri (1-4)
dv
Diāna Vēvere 2021. gada 25. marts

Agresīvais un sevi slavinošais Gobzems-? Un Klementjevs- nedomāju, ka deputātu mūžs būs ilgs. Ja cilvēki sapratīs...

dv
Diāna Vēvere 2021. gada 25. marts

Pie Klementjeva pāris gadus atpakaļ nav bijis iespējas piekļūt! Tur daudz palīgu, kuri neķlauj piekļūt šim indivīdam! Iestrādāta politiskā sistēma, kurai nav ne gala, ne malas. Pasveiciniet Ribakovu- kādreiz bija cienījams direktors skolā! Viss- Goibzems ilgi būs pie tiem, kuri fonā? DASTAL! Izslēdzos. Klementjevs krome deputāta neko citu nesabražajet!

am
Artūrs Malta 2021. gada 26. marts

Deputāti stājoties pie Saeimas Deputātu pienākumu pildīšanas deva zvērestu, kurā teikts, ka ievēros Satversmi! Tad, kad Saeima izskatīs un apstiprinās valdības atskaiti par budžeta izlietojumu 2020. gadā? ( Satversmes 66.pants) Kad Saeima izskatīs kredītlīgumus un apstiprinās ņemtos kredītus? (Satversmes 68,pants) Pandēmijas Laikā karina valdība paņēma kredītu ap 15 miljardi, bet budžets ir tikai 10 miljardi! kur palika pārejā nauda? LPSR Augstākajā Padomē pieņemtajā likumā par Latvijas Banku (LB) ir noteikts, ka LB galvenais uzdevums ir cenu stabilitāte! 43. pants nosaka, ka LB darbība pakļaut Saeimai! Grūti saprast no kā pārtiek LB? Kad Saeima veiks revīziju LB?

Avatar
Māris Dinbirs 2021. gada 30. marts

Pučes kungs, nekļūstiet par lupatu, par kaut ko līdzīgu tiem radījumiem, kuri formē sabiedrisko domu, sludinot varai izdevīgu propagandu tā saucamajos "sabiedriskajos" medijos. Neveiciniet pienākam to brīdi, kad arī RīgaTV24 kļūs par neskatāmu un nebaudāmu TV kanālu.