Ilgas Kreituses vērtējums par Valsts prezidenta pirmo prezidentūras gadu Komentāri (1-8)
av
Andris Vītols 3. jūlijs

I.Kreitusei, kā bijušajai SAEIMAS priekšsēdētājai taču jāzin, ka PREZIDENTAM nav jāveic mediķu algu izmaksu kontrole utt..., tāpēc pārmetums par E.Levita neaktīvu rīcību nav pamatots. . Prezidentam vairāk jāņem vērā pilsoņu kopuma intereses, nevis kādas grupas prasības, par ko pats E.Levits saprotami paskaidroja savā runā.

Avatar
Arturs Berzins 3. jūlijs

Pilnibaa piekriitu soreiz Kreitusei -liela tuksa skaista runaasana ,prezidentam ir jaaiesaistaas visos jautajumos ,kas saistiti ar valsts ekonomiku ,tautu ,bet sobrid Satversmes tiesas tiesnesis bijusais nav neko izdarijis

ud
Uldis Dzērve 3. jūlijs

Kas viņš skaitās, Tautas prezidents? "Veiksmes grupējuma" prezidents, ctas gan, bet nu tas arī saprotams, parāds jāatstrādā!

ud
Uldis Dzērve 3. jūlijs

Kamēr Latvijā nebūs tautas vēlēts prezidents, bet kādam "jaukas vecumdienas" nodrošinās jebkādi politklani, par tautas prezidentu nav ko sapņot!

Avatar
Juris Orinskis 6. jūlijs

Ko sadzīves pakalpojumu kombināta rumpic izdarīja, lembes bērzkrūmiņš un vājons? Vienīgi Zatlers sacēlās pret zagļiem. Bet gribi par katru cenu dabūt dormeo matraci par prezidentu, kronētu puzē! Ko šitā marksisma pasniedzēja vispār var mēdiju vidē darīt?

Avatar
Juris arbatovs 4. jūlijs

Nu neveicas Latvijai ar prezidentiem! Zvēr solot tautai labklājību! Paši tiek piedažādiem labumiem, bet tautai nekā!

ak
anda kubuliņa 5. jūlijs

Mums šobrīd ir labākais prezidents pēc neatkarības atjaunošanas - atturīgi inteliģents, zinošs, neļaujas populistiskiem izbrēcieniem no Lielās Dziesmusvētku estrādes. Tāpat musu ģeopolitiskā un iekšpolitiskā situācijā brēkāt par par kaut kādiem klaniem, tautas vēlētu prezidentu ir vienkārši tuvredzīgi, kaut skan varen demokrātiski. No sava prezidenta varam mācīties ne vien uzvedību, politisko viedumu, bet arī pareizu latvisku izteiksmi, kurā nav parazītvārdu un žargonismu. Tas ir stila paraugs, uz kuru tiekties. Piekrītu Vītola kgam par I. Kreituses komentāra vērtējumu - viņai aizvien gribas atskatīties uz KP CK gaišo tēlu.

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 7. jūlijs

Politiķis, kas savā laikā kopā ar Grūtupu juridiski pamatoja Latvijas attīstības virsbūvi- mežonīgo kapitālismu,kura sekas vēl šodien traucē sabiedrības vairākuma nabadzības novērsanu. Pie tam, Levitam, kā juristam, bija labi zināmi Vācijas politiķu izstrādātie valsts politikas pamatvirzieni tās straujai ekonomiskai attīstībai. Prezidentam ir iniciatīvas tiesības, bet līdz sim prezidents tās neizmanto. daudz runā un neiebilst pret vāji izstrādātiem likumiem, konstatē faktu un apstiprina, piem., Latvijas teritorialās reformas likumu., nerunājot par Vācijā aprobēto nodokļu progresīvo nodokļu sistēmu, kas padarīja Vācijas sabiedrības vairākumu par labklājīgu un radīja sabiedrības vidējo slāni. Ar prasmi runāt vien nepietiek, jo sabiedrībai vajadzīgs prezidents ar reālu un konkrētu rīcību

it
Itamars Toledano 7. jūlijs

Vai esat dzirdējuši, ka Ilgai Gorei Gravai Kreitusei kāds arī LABS būtu? Jā, TIKAI Lembergs, jo tas DALOTIES. Acīmredzot, arī ar šo nekrietno, neģēlīgo un reti riebīgo RAGANU! Gories tik vien Kreituse, līdz līdz savām gadam nopelnītām mūža mājām aizgorīsies!

av
Andris Vītols 7. jūlijs

Ko gan E.Levita kritiķi teiktu, ja savulaik Ilgai Gorei Gravai Kreitusei izdotos nokļūt prezidenta krēslā ??? Sava veida talants, bez ironijas !!! Vienmēr runā ''pareizi'', vienmēr ''pareizajā'' partijā (no PSKP laikiem) un arī vīri no ''pareizās'' partijas.... Es gan negribētu TIK PAREIZU CILVĒKU par PREZIDENTI... Varbūt E.Levitam vajadzēja palasīt I.Kreituses zinātnisko darbu par kolhozu priekšrocībām....tā aizpildot ''robus'' izglītībā....(kurus it kā atradis L.Lapsa).

Avatar
Juris Orinskis 12. jūlijs

Kas tas ir, ka veca zinātniskā komunisma pasniedzējas komentē par Latvijas prezidentu. Kāpēc par rumpic viņa nekad neko nekomentēja, par glumo bērziņu, par vajag ieraut? Oligarhus aizstāv un viņu ielikteņus?