Rēvalds: Notiekošais diemžēl ir mūsu sabiedrības spogulis Komentāri (1-8)
Avatar
Imants Lībeks 21. oktobris

Kā atriebušies šie varas glumie kranči.

Avatar
Vnk Mara 21. oktobris

Labs, perfekts, visām epidemiloģiskajām un ugunsdrošības prasībām atbilstošs spogulis VC4 DC tualešu telpas. Ventilatori putekļu kārtu, melni apauguši gadu gadiem, trūkst tikai nejauši kam nojukt ventilatoru pieslēgumā, mazas dzirkstelītes īssavienojumā nodzirksteļos un rezultātā par kādu WC telpu plašajā DC mazāk. Kuras jau tā pacientiem ar uguni meklējamas, nesakārtotas un mūžam vēdināšanas režīmā, un ar aukstu (!) ūdeni roku mazgāšanai cauru gadu nodrošinātas. Ļoti piemēroti auksts ūdens roku mazgāšanai ziemā un C19 apstākļos?!! PERFEKTA NAMA PĀRVALDĪBA, Rēvalda k-gs! Prasības sabiedrībai - bet ne pašam. Mierīgi uzspļaut epidemiloģiskai drošībai, pacientu elementārām ērtībām!

jk
janis kalns 21. oktobris

Nav akcents jāliek uz šo valdību, bet uz visām iepriekšējām, kad valsts nozares un iedzīvotāji visu laiku tiek nospiesti. IeM, Veselības, Izglītības u.c. nozarēm nekad nav bijuši līdzekļi attīstībai, lai kā tās arī nelūgtos. Valdības vienkārši visus ignorēja, bet tajā pašā laikā visi redz tos rebus, shēmas, amatu dalīšanas, nodokļu slogus, pietuvināto uzņēmumu lobēšanas un ĻOTI DAUDZ ko citu. Valdības ir radījušas cilvēku kopu, kuri vairs netic un tieši tāpat, kā vien māk šodien ignorē valdības teikto, lai cik skarbi tas nebūtu, jo viņiem nav militāro spēku, kas valdībai "pakratītu ar pirkstu". Un liela daļa no tiem šodien ir tie ANTIVAKSERI, kurus radījušas un izaudzinājušas LV valdības . Rezumē - ANTIVAKSERIS = valdības spoguļattēls.

mb
monta belte 21. oktobris

Savukārt, bērni ir vecāku spogulis, vai ne, Rēvalda kungs? Diez kas nav, ka visādas apreibušas meičas nēsājas ar auto pa ielām un galē cilvēkus...

gg
gints gints 21. oktobris

Nācās man vienu reizi Blaumaņa ielā pie studijas vērot,kā tas vīriņš kā tāda čiaua stāvēja uz pakaļkājām un luncināja asti Čakšas priekšā,no attāluma pat pēc kunilinga izskatījās,nespēju iedomāties ,kā šis "vīrelis"kārto lietas ar pavļūtu un bijušo belēviču.Dikti interesanti skan,kad vēl pirms dažiem mēnešiem esošais mazākums apm 30% vakcinēto uzskatīja sevi par sabiedrības ceļrādi,tagad izmantojot drastiskus ierobežojumus valsts struktūrās strādājošiem ir knapi 50%...un šitie "pasaules glābēji "-medicīnas biznesa pārstāvji raud par veselību????Klau rēvald,cik cilvēku mums ikdienā no vēža aiziet????

gg
gints gints 21. oktobris

Pēc rēvalda izteiciena( pēc Freida paspruka) ,ka dažas medicīnas kompānijas ceļ sev ēkas kurās tiks ierīkotas analīžu un vakcinācijas vietas,tikai pilnīgi neaptestam cilvēkam nav skaidrs,ka tas ir mežonīgs bizness uz cilvēku baiļu rēķina un varas terora rēķina.Nestrīdos,ka ir tāda slimība,bet uz tās rēķina nelieši taisa milzīgu naudu.

vv
varija varija 22. oktobris

Jā KĀ TAD. Kā var būt ko tad Rēvalds citu gaidija? Grib ka Karins ar pianistu tiek "pa spalvai glaudits" ar debialjiem lēmumiem par "obligatu vakcinaciju". Ja cilvēkam ir iemesls ka viņš kaut kādā veidā ir nolēmis nevakcinēties viņam medicīnisku manipulāciju pret viņa gribu nevar darīt. Bet tas ko dara valdība ir mehānisms kā piespiedu kārtā vkacinētu tur pat ar varu.

Avatar
Janis Kristine 30. novembris

patiesi, es vēlos novērtēt LAPO mikrofinansējumu par to, ka man piešķīra aizdevumu 19 000 €, lai rūpētos par savu slimo bērnu. ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, izvairieties no viltus aizdevēju krāpšanas un piesakieties, izmantojot reālu aizdevumu uzņēmuma e-pastu lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014