11.06.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-5)
av
Andris Vītols 2021. gada 11. jūnijs

Kāds MĒRĶIS bija šīs vēstules sastādītājiem ??? ... Manuprāt ne jau uzdot jautājumus uz kuriem paši pamatā ZIN ATBILDI . ... Mērkis visdrīzāk bija politisks, savu interešu slēpta virzīšana, nomelnojot esošo valdību. Vēstules autori savu demagoģiju piesedza ar jautājuma formā sastādītu tekstu. Par parakstītājiem. Pamatā nelasīja, bet atbalsta (kā savulaik PSRS nosodīja Solžeņicina grāmatu, kuru pat nopirkt, lasīt nebija iespējams).

av
Andris Vītols 2021. gada 11. jūnijs

Valsts KONTROLES darba mērķis ir strādāt nodokļu maksātāju interesēs, sekmēt lietderīgu nodokļu maksātāju naudas izlietojumu. Vispārēja vakcinācija ir pamats lai apturētu Covid izplatību, glābtu dzīvības, secīgi atceltu ierobežojumus un veicinātu ekonomisko ... izaugsmi. ... Ja VK darbiniece L.Krapāne apzināti grauj ES un Latvijas pilsoņu ticību vakcinācijai, tad viņai nav vieta VALSTS PĀRVALDĒ. Konkrētā vēstule bija tīša provokācija, bet daudzi parakstītāji to nepamanīja !!!

av
Andris Vītols 2021. gada 13. jūnijs

Visdrīzāk šai provokatīvajai vēstulei ir kāds sakars ar topošo Šlesera, Stendzenieka partiju. ... Stendzenieks šaubās par vakcīnu drošumu, bet ne par narkotikām ( jo bija pieķerts ar tām ). Visdrīzāk rakstitāji tikai grib radīt informācijas haosu. Viņiem atbildes nevajag.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 13. jūnijs

Ļoti šaubos vai šie 150 parakstītāji spētu apvienoties, lai uzrakstītu provokatīvu vēstuli. Drīzāk viņus vienoja kopēja ideja un mērķis. Andris Vītols gan apgalvo, ka vēstules parakstītāji ir provokatori un pelnījuši tādu pašu likteni kā Ādamsons. Kas ir pats Andris Vītols? Viņš TV un Radio komentāros vienmēr aktīvi iejaucas un mēģina visus pareizi nolikt, kā vajadzētu viņprāt pareizi domāt. Vai AV ir jaunais neočekistu kurators, tieši tāds pats kā LPSR KP nolikts kurators, kurš uzraudzīja literāro un māksliniecisko daļu. Kas viņu šeit nolika it kā zem parasta komentētāja maskas? Vai Sārta NATO izcilības centrs? Vai VDD? Vai mafija, kas pārvalda valsti? AV nepareiza ir jebkura doma, kas nesaskan ar oficiālo NATO agresīvo viedokli.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 13. jūnijs

Kādos jaunajos čekas maisos atradīsies Andra Vītola vārds pēc nākošajiem 50 gadiem?

av
Andris Vītols 2021. gada 13. jūnijs

Atbildu Jānim. Tie nav mani komentāri, kur rakstīts AV. ... Tāpat es neminēju Ādamsonu, neaicināju visus vēstules parakstītājus sodīt. ... Savukārt valsts pārvaldē, skolās, policijā utt. strādājošajiem nebūtu aktīvi jāiesaistās provokatīvās politiskās akcijās.

av
Andris Vītols 2021. gada 13. jūnijs

Šai vēstulei nav nekāda sakara ar NATO vai Jūsu piesaukto čeku. Jums, Jāni, vajag censties runāt par tēmu, nevis " uzbrukt " cita viedokļa paudējam personiski apsaukājot par neočekistu utt. ... Kāds Jums viedoklis par vakcināciju? ... Kā vērtējat ierobežojumus... Rīgā.., Maskavā.., Parīzē (tur komandantstunda joprojām). ...

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 13. jūnijs

Mans vienkāršotais viedoklis par vakcināciju. Īsais kurss. Visiem, kuriem ir galvā kaut drusciņ smadzeņu ir jāiet vakcinēties. Visiem! Bet tiem kam zeme ir plakana, lai cieš ar neērtībām savā ikdienas dzīvē. Par informāciju, kas būtu jāskaidro cilvēkiem. Domāju, ka tās ir pārpārēm. Ja kāds to grib izlasīt vai kā citādi apgūt. Bet mums ir izaugusi paaudze, kuri uzskata, ka citu pienākums ir sniegt visu ko viņi tikai vēlas. Pret viņiem kādiem ir pienākums. Arī to ko nezin neviens. Piemēram, kādas būs vakcinācijas sekas pēc 5 gadiem. Tāpēc, ja Padomju laikos es latviešus uzskatīju par vienu no visgudrākajām tautām PSRS, tad tagad es domāju, ka Latvijas tauta ir degradējusies līdz idiotam. Tas tā īsi!

av
Andris Vītols 2021. gada 13. jūnijs

Jāni, piekrītu Jūsu " īsajam kursam " par vakcināciju un ierobežojumiem. ... Tāpat piekrītu, ka informācijas pamatā ir pietiekami.

av
Andris Vītols 2021. gada 14. jūnijs

Ja mums ir pamatā vienāds viedoklis par vakcināciju un ierobežojumiem, tad varētu būt līdzīgi viedokļi par to vēstuli un tās RAKSTĪTĀJIEM. ... To vēstuli rakstīja daži pietiekami informēti cilvēki, kuri paši spēj atrast atbildes uz SAVIEM jautājumiem. ... pat labāk par mani. ... Daudzi jautājumi ir tikai provokācija (ka Jūsu norādītais, par vakcīnu blaknēm pēc 5 gadiem utt.). Daudzi tiks papildus maldināti, nevis viņiem saprotami informēti. ... ĪSTIE vēstules autori skandinās, ka valdība neatbild, jo grib slēpt vakcīnu kaitīgo ietekmi utt. ... Ja skaidros..., tad tāpat rakstīs, ka šiem... neticam... jo nopirkti, " sorosisti"... ," putinisti " ... utt. ... Kā pareizāk " atbildēt ".???

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 12. jūnijs

Daugavas malā, Ķeguma galā dzīvoja laimīga latviešu tauta. Latviešu tauta tagad var nomirt mierīgi. Mums ir pašiem sava Stambulas konvencija. Ekstrēmistiskā un revolucionārā Satversmes tiesa ir apstiprinājusi, ka Latvijas Satversme atbilst Stambulas konvencijai. Tagad visa demokrātiskā Pasaule iet kopīgā cīņā pret tumsonīgo Putina un Lukašenko režīmiem. Latvieši šādās cīņās vienmēr ir bijuši pirmie un galvenajās frontes līnijās. Kā piemērs, divi leģioni Volhovas purvos cīnījās par Latvijas brīvību. Arī šodien latviešu politiķi ir tikpat drosmīgi. Rāva nost citas valsts karogu un nebaidījās, ka pārkāpj jebkuras diplomātiskās ētikas normas.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 12. jūnijs

Latviešu politiķi iznīcināja Latvijas ekonomiku, lai tikai ieriebtu Krievijai un iztaptu ASV valdošajai demokrātijai. Tikai Baidens, nez kāpēc, pretēji Latvijas gribai un interesēm paziņoja, lai Eiropa un Krievija būvē to savu Norden streemen 2. Latviešu rietumnieciskai politikai bija tikai viens trūkums. Mums līdz šim nebija neviena nopietna spiega, kas būtu spiegojis Krievijas labā un nodevis Ādažu poligona koordinātas Krievijai. Un tad rietumos pakratīja ar pirkstu:” Nu, nu! Kā tad tā? Jūs latvēš bij vēn centīg taut!” Un latviešu politiķi sasparojās. Atcerējās. A mums taču ir izbijušais poļitruks Ādamsons, kas kuģu tilpnēs nelaimīgajiem jūrniekiem mauca nagus. Apsūdzību vienmēr sacerēsim.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 12. jūnijs

Viņam kompromāta ir pietiekoši. Pierādījumus piesviedīsim klāt. Un lūdzu! Mums jaunizceptais spiegs ir gatavs. Nu mēs atkal varēsim rotāties pretKrievijas un pretBaltkrievijas frontes pirmajās rindās. Neo čekistu domāšana triumfs! Tas tā, par demokrātija virzību Latvijā pašlaik.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 12. jūnijs

Latvijā notiekošais uzvelk drebuļus.