31.05.2021 Kārtības rullis 2. daļa Komentāri (1-2)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 1. jūnijs

Skaidrs ir viens, ka viens ir politiķis un varbūt gandrīz neko nesaprot no ekonomikas un viņa retorika grāva un grauj Latvijas ekonomiku. Otrs ir ekonomiski un pragmātiski domājošs cilvēks, kurš, varbūt, ar šausmām skatās, kur Latviju ir iegrūduši politiķi. Arī ar karogu noraušanu. Baidos, ka Latvija vēl dārgi maksās par mūsu Rietumnieciskajiem politiķiem. Sajūta, ka viņi nesaprot, kur ģeogrāfiski Latvija atrodas. Viņi labprāt gribētu noslaucīt Krieviju no Zemes virsas (kā to grib amerikāņi), bet paši dzīvotu kaut kur starp Britāniju un ASV. Bet vislabāk ASV. Tikai viņus tur nelaiž.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 1. jūnijs

Man gan liekas, ka Latvijai nav nekādu vērtību! Varbūt tikai iztapšanas un pakaļskriešanas vērtības. No kurienes izrit tālākais. Šī tuvredzīgā politika apriet Krieviju un Baltkrieviju. Ko jūs darīsiet, kad ASV aizies no mūsu reģiona un mēs atkal visi stāvēsim pliki Krievijas priekšā. Latvijai nav ne plāna ne mērķu. Mēs tikai atbildam uz kairinājumu. Gudrākie sazaga naudu no Valsts un aizbrauks uz ASV dzīvot. Prastie ies kājām uz Noriļsku. Paldies politiķiem bezprāšiem.

av
Andris Vītols 2021. gada 1. jūnijs

Jūsu teksti šoreiz kā no kādas grāmatas vai partiju programmas. ... Nav arī nekādas muļķīgas kļūdas, kā tas Jums gadījās stāstos par saviem " radiniekiem " vācu formējumos. ... Labi, gludi uzrakstīts, gludāk par pašu Jāni Urbanoviču. ... Viktoram Alksnim teksts patiktu . ... ( tam mazdēlam ). ...

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 2. jūnijs

Puika! Tieši par radiniekiem nebija nevienas kļūdas. Nevienas! Viss kā no dzīves grāmatas. Nevis tā kā tev tikai atgremo Vācu pašpārvaldes un šodienas Rietumniecisko propagandu.