"Mirušos nevajag aiztikt," Ščerbatihs neatbalsta Uzvaras pieminekļa nojaukšanu Komentāri (1-7)
Avatar
Janis Klucis 2019. gada 31. marts

Tajā vietā neviena mirušā nav...

Avatar
Kārlis Kristapsons 2019. gada 1. aprīlis

Tieši tā, kur tur ir mirušie. Tipisks fake news virsraksts!!#!

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 31. marts

AHA. Vēl kādam krievam pajautājiet... Kam ir vajadzīgs "parks", ja tajā kāju nesper neviena dzīva dvēsele????? Demontēt, pārveidot- sauciet kā gribiet, bet tas nevienam tur nav vajadzīgs, ja neskaita 1 dienu gadā

Avatar
Aivars Porietis 2019. gada 31. marts

Nosaukums noteikti būtu jāmaina.

Avatar
the old one 2019. gada 31. marts

Kad Sčerbatiha pilsētā Dobelē reiz vāca nost "pieminekli" tanku, tad malā stāvošās duņas arī bļāva, ka lai mirušiem dodot "pakoju", bet tajā vietā neviens nebija glabāts! Tas nu tā. Bet, sakiet man, lūdzu, vai daudz vietas zināmas kur apglabāti vācu Otrā pasaules karā kritušie . . . Padomju komunistiskais režīms pat domu nepieļāva, ka kaut kur varētu nolikt ziedus uz vācu kritušo kapiem.

Avatar
Edmunds Sūna 2019. gada 31. marts

Wot to dvēseli pie nezināmā kareivja kapa vajag atveldzēt,tur reāli kāds apglabāts! Mans tēvocis arī pie Kurskas brāļu kapos kaut kur guļ,bet visu atlikušo ģimeni likvidēja kā latviešus,kas krievijā 37 gadā atradās.Uzvaras laukumā tikai vācu ģenerāļu rēgi klīst,kurus tur pēc kara atbrīvotāji publiski pakāra!

Avatar
Zanis Cirss 2019. gada 31. marts

Nu jā.... tagad jau ir dzirdēts ka arī Salaspilī bija bērnu sporta nometne kara laikā, tas nekas ka sliktos sportistus meta krāsnī, arī par Audriņiem kaut kā ir aizmirsts, nu jā, slikts laikam bija ciems, sadzina visus vienā šķūnī un nejauši nodedzināja, tos kuri bēga ārā vienkārši nošāva.... Ļoti liels jautājums kas būtu jā nebūtu to atbrīvotāju.... Vai mēs vispār piedzimtu..... Mēs slavējam SS-iešus kā nacionālos varoņus.... Vācijā neviens to neatļaujas.... Pie mums sākās neofašisms?

Avatar
Māris Panga 2019. gada 31. marts

Lieciet mieru tam piemineklim. Jums laikam nav nekā svēta. Pat to miljonu, kuri aizgāja bojā karojot. Ne jau PSRS uzbruka Vācijai. Karā krita arī tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju. Šeit ir skaidrs, ka "vienam otram" skauž, ka padomju karavīriem ir piemineklis, bet leģionāriem nav. Tāpēc tādas aktivitātes. Tie, kuri uzstājas par pieminekļa nojaukšanu ir daudz reiz sliktāki par komunistiem. Komunisti varēja bez kādām grūtībām nojaukt BRĪVĪBAS PIEMINEKLI, bet to nedarīja. Paldies viņiem.

Avatar
Kārlis Kristapsons 2019. gada 1. aprīlis

Māri, Tev nav īsti saprašanas par vēsturi minētā pieminekļa kontekstā. Nav runa par lielvalstīm, bet gan par Latviju un PSRS. Ceru neapstrīdēsi to, ka PSRS uzbruka Latvijai, nevis otrādi. Kaut gan nebrīnīšos, ka centīsies arī šo aksiomu apstrīdēt. Žēl, ka latvieši tāpat kā krievi nespēj būt vienoti. Kaut gan nedaudz labāk ir.