05.02.2021 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-1)
av
Andris Vītols 2021. gada 6. februāris

Pamatā varu piekrist E.Papules viedoklim. Jūtams, ka pārzin to nozari, kur iepriekš strādāja. Pilnīgi nepiekrītu Ceriņa teiktajam, ka -''esošie ierobežojumi nav nesuši rezultātu''-- .... un secīgi neesot pamats ... tādā garā turpināt... IEROBEŽOJUMI ĻĀVA APTURĒT VĪRUSA IZPLATĪBAS PIEAUGUMU (ģeometriskā progresijā). Lai samazinātu vīrusa izplatību būtu jāsoda esošo ierobežojumu pārkāpējus, vai jānosaka papildus ierobežojumi, līdz tā izplatība mazinās... Vācijā sabiedriskajā transportā jālieto FFP2 maskas, bet pie mums pat lupatu maskas daudzi neliek. Kam tās kameras autobusos, ja ''NEKO NEREDZ'' ???

av
Andris Vītols 2021. gada 6. februāris

Arnis Bļodons teica, ka -'' Nav normālas stratēģijas ilgtermiņā''-... ... Ja esošo situāciju pielīdzinātu komandu sporta spēlei, tad taču A.Bļodons saprastu, ka treneri maina to stratēģiju atkarībā no spēles gaitas (pastiprina uzbrukumu vai aizsardzību). Mūsu treneriem (valdībai) ir daudz vairāk problēmu, jo nevar prognozēt to savējo spēlētāju rīcību, jo sit bumbu pat savos vārtos.... (nelieto maskas utt.). Vieniem vajagot frizieri, otriem grāmatu.... citādi sūdzēs tiesā... nevis spēlēs.... PRET TO NEREDZAMO PRETINIEKU (pret to vīrusu).... Ak jā, valdība esot slikta (kā parasti). ... Varbūt BALSOJĀM KĀ PARASTI, bet apstākļi ir neparasti... parastai VALDĪBAI ???

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 7. februāris

Absolūti esmu pret Papules viedokli. Lai cik pareizi viņa arī nerunātu jau pēc notikušā. Kāda skarba kritizētāja Papule un LA Ratinīka! Līdzīga Papulienei TV24. Nu tik jau gudras un zinošas. Ļoti labi zina kā pareizi darīt. Tikai raugi, viņas esot atdalītas no varas. Viņas varētu, bet jaunās partijas viņām neļauj. Tāpēc Papuliene kož Šuplinskai, cik jau nu jaudas. Čangalites uzvedas kā pirmatnējā alu kultūrā. Konkurenti “taisnīgi” un bez žēlastības nokodīs līdz nāvei. Kaut kā nav redzēti izglītības darba rezultāti viņu ziedu laikos. Krievi saka: "Posle draki kulakom ne mašet! (Pēc kautiņa kulakus nevicina) Ir jau arī viens skarbāks teiciens. Sajūta, ka Papulienei ir kaut kāds zooloģisks naids pret Šuplinsku. Vai tikai Šuplinska viņu neatlaida no darba?