07.04.2020 Dienas personība ar Veltu Puriņu Komentāri (1-4)
dv
Diāna Vēvere 7. aprīlis

Tas ir Jūsu darba pienākums, par kura izpildi nepieciešama informācija- SAEIMAS priekšsēdētāja- nepārtraukti, ne tikai krīzes situācijās. Super ilgi neskatītā, Velta Puriņa, Jums ir skaista frizūra, kā tas izdodas krīzes laikos? Jūs ļoti skaisti izskatāties. Es gribētu ,,ezīti,, savai galvai...LAI MĒS NESLIMOTU neviens!

Avatar
Inga Valtere 24. aprīlis

Intervija gaužām pliekana. Saruna par pašsaprotamām lietām. Bezjēdzīga. Nekāda super ideja strādāt vairākās telpās caur i-netu tā nav. Cilvēki jau vairāk ka 10 gadus šādi iztiek. Kopš Skyp pakalpojuma pieejamības. Es nezinu , vai tiešām šādi nepieciešams aizbāzt ētera laiku.... noklausījos 5 minūtes, gandrīz aizmigu. Tiešām Saeimā jūtams enerģijas trūkums... Nevienā no daudz maz sakarīgas , nozīmīgas kompānijas darbiniekiem šie funkcionāri/res strādāt nevarētu

Avatar
Inga Valtere 24. aprīlis

Paslēdzu tālāk,...ārkārtīgi augstu vērtējot mediķu darbu... kā vēlāk izrādījās piemaksas bija iedalītas smieklīgas. Runas, runas ... bieži cilvēki viens otram mēdz teikt: es tev būšu ļoti pateicīgs, par to un to.... vienmēr domāju tas ir kā? Šeit ir tieši tā pat. Kā mūrniece tu to vērtē? kad partijas un valdības rokās ir 4 miljardi , lai tiešām mediķiem pateiktos taustāmi. Kā tas izpaudās? Un ja tas bija tik cik bija, kādēļ ? kas par iemeslu? var būt tādsir. Tad lūdzu skaidrojiet, uzturiet dialogu. Mums nav skaidrības un tādēļ uzticības j UMS, ar mazo burtu, jāsaprot.

Avatar
Inga Valtere 24. aprīlis

Velta, tā ir intervijas nākošā tēma. Tas mūs patiešām interesē. 4 miljardu izlietojums . Maksājumu uzdevumos un saņēmēju bankas izdrukās, cik , kāpēc un kam.