Kristovskis: Vai tiešām KNAB apkaro korupciju politiskajā vidē? Komentāri (1-5)
Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 23. janvāris

Kā gan Lemberga de facto iecelts ierēdnis pacels pret saimnieku roku.... Visi šādi ieceltie vadošie ierēdņi ir obligāti jānomaina. Savādāk pie tiesiskas valsts netikt nekad.

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 23. janvāris

Smirdīga janota murgi, pasaki to, kas un cik tev maksā algu ???!!! Vai atkal sākušies melotības iznīcinošie laiki, domāju, ka nē, lai drusku patēlo...

Avatar
Vija Loze 2020. gada 23. janvāris

Kristovski, ej pensijā. NECERI, nokritīsi atpakaļ tāpat, jūsu vienotība laiks būs ļoti īss. Ar mokām tikāt Saeimā, vismazāk ieguvāt vēlētāju balsis, paveicās, ka jūsu jeņķis tika par premjeru tikai tāpēc,ka noshēmojāt , salīdāt citās partijā un uztaisījāt "jaunu" partiju, vairāk tas neizdosies. Jūsu partija vienmēr ir bijusi shēmu, negodības un grābēju partija. Jūsu melu iespaidā kļuvāt par MELOTĪBU. Vecais, tu esi norakstīts.

Avatar
Viesturs Qaidukēvičs 2020. gada 23. janvāris

Noziedzīgās Vemjotības atraugas. Pretīgi klausīties - melis, gļēvulis un mantrausis ir tas Kristovskis. Kādā sakarā viņu vispār vēl rāda pa televizoru

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 14. marts

Puiši jauc elementāras lietas. Ventspilī, juridiski nav valsts pilsētas. Valsts būtu, vietējo zvejnieku osta. Jā tā ir noticis tad tā peļņas izņemšana no uzņēmuma., kurš nepakļaujas valsts jurisdikcijai. Tie ir koloniālas saimniecības mehānismi. Kurus neregulē valsts jurisdikcija. Lembergs nav valstij piederošs.

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 14. marts

Būdams lidotājs piezemējās pie kolhozu priekšsēdētājiem. Bet kolhozu priekšsēdētāji nav zemes mantinieki. Ir tādi paši lidotāji.

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 14. marts

Koloniālo uzņēmumu tiesības un pienākumi, valsts teritorijā. Ir ar ierobežotām tiesībām laikā un telpā. Konkrētās vietās , no tikiem līdz tikiem.