14.12.2020 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-3)
gg
gints gints 2020. gada 14. decembris

Par to sūdu kolu,kas ir "śausmīgā" Ušakova laikos ar savas māsas un tēva kompāniju Reck nopelnījis miljonus nav vērts runāt,jo ir sūds,bet par to mačalku lindu vnk nāk smiekli,eu aita,nu apstājies tak tetovētā govs.

ad
anna dzerviniece 2020. gada 14. decembris

Var atšķirties viedokļi,bet savas domas vajag pateikt pieklājīgi,otru cilvēku nepazemojot. Ja cilvēks neprot pieklājīgi izteikties,nesaprotu, kādēļ tāds komentārs tiek publicēts. Mums jau visi soc.tīkli ir viena vienīga miskaste. Vai tiešām arī šeit ir tas pats? Protams,var jau komentārus nelasīt. Tomēr kādreiz gribētu arī kāda skatītāja domas zināt,bet te ir tikai mutes brūķēšana. Varbūt vajag liegt iespēju komentēt ja jau cilvēki nemāk pieklājīgi izteikties.

gg
gints gints 2020. gada 15. decembris

Klau Anna,tos reptīļus vajag saukt vārdos un uzvārdos,jo tiem maitas gabaliem savādāk nepielec.viņš sēž labā uzvalkā un pie sevis ņirdz ar atgāztu galvu par cilvēkiem.šeit meklēt un runāt par pieklājību ir nevietā,mēsli viņi visi ir.. .

Avatar
Anna Dzērviniece 2020. gada 15. decembris

Gint, tā lamāšanās neko nemaina, vienīgi parāda katra kultūras līmeni. Un vārda brīvība nebūt nenozīmē ka var apsaukāties un lamāties. Tāpat kā brīvība nenozīmē visatļautību.