22.10.2021 Globuss 1. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Jānis Spīčs 22. oktobris

Kad sakatos Žirinovski es smejos. Uzjautrinos par veco krievu imperiālistu domāšanas veidu. Kad skatos Solovjovu es viņam uz 70% piekrītu. Pārējos 30 % viņu uzskatu par žīdu fašistu. Kad klausos Veiko Spolīti es varu apbrīnot līdz kādai tumsonībai, prāta trulumam, fanātismam, iztapībai un pakalpībai jānonāk vienam īstenam latvietim, lai kalpotu NATO kara propagandai. Kā Veiko atver muti un sāk vicināt karogu uz kura atrodas attēlots rejošs suns, es vienkārši izslēdzu Globusu. Baidos, ka tas Latviju novedīs pie visdrausmīgākajām sekām. Kur nebūs neviena glābēja, jo veikas jau būs nosisti paši pirmie. Pēc tam mēs. Pasekojiet Spolīša pareģojuma - Putina vairs nebūs pēc pus gada. Jo tā ir lēmuši spolīša sabiedrotie un draugi. Vai viņi ir draugi?

ao
Arturs Ozols 23. oktobris

Man Globuss nekad nav bijis primārās informācijas avots. Arī vakar vakarā ar interesi klausījos 4 vīru viedokļus , par katra izteikumiem meklējot izteiktā , avota saknes un interpretāciju tos vai citus cēloņus . Informācijas apjomi par katru no skatītajiem jautājumiem ir milzīgi , katrs ,kas interesējas par jautājumu , ir lasījis ko citu , arī agrāka pieredze katram pilnīgi cita un veidojas savdabīgu pozīciju izklāsti . Viena no Latvijas problēmām ir tā ,ka mēs sevi iedomājamies kā vismaz notiekošā izprotošus .Esmu pārliecināts ,ka tā nav ,jo parasti nespējam atrodoties "nabaga pozīcijā" pat iedomāties , "dzīves kungu - miljardieru domu gājienus" . Neizpratne par miljardiera Trampa pasaules uztveri ,to tikai apliecina .

ao
Arturs Ozols 23. oktobris

Dzīve politikā ir politiskās varas ieguves un ,ja tā iegūta ,noturēšanas jautājums . Varas noturēšana prasa spēku ,prasa finanšu resursa ieguvi , lai to pārvērstu ekonomiski - politiskas un militāras sistēmas veidolā . Militārās struktūras ,kā materiālo vērtību patērētājs ,kas nerada jaunu vērtību , ir viens no cēloņiem materiālās nevienlīdzības struktūras izveidei un pastāvēšanai . Izrādās nepietiek resursu ,veselības uzturēšanas sistēmai ,izglītībai ,kultūrai , sabiedrība ir sašķelta bagātajos un nabagajos , tiek uzturēta smeldzoša sociālās netaisnības spriedze . Un viss varas realizācijas vārdā . Jo tikai tas, kas pie varas, var dalīt un pārdalīt sabiedrības nodokļos nomaksāto labumu masu .

av
Andris Vītols 24. oktobris

Man grūti saprast Jūsu domu. ... Jāni Spīču arī nesaprotu (brīžiem raksta saprotami, citreiz, kā psrs zampoļits). ... Var jau paslavēt Krievijas ''gebelsu'' Solovjovu, var atkārtot viņa saukli ''Latvija - neizdevusies valsts''-... Tad ko Jūs vēlaties? ... Kas būtu Jūsu konkrētie priekšlikumi ? Jums ir tiesības ierosināt parakstu vākšanu, lai panāktu kādu likumu grozīšanu. Tagad Jums sanāca prasta ķengāšanās. Tas stils nav atbilstošs pat ''dusmīga latvieša'' stilam. Kaut kas ''INTERFRONTISKS'' !!! ....

Avatar
Jānis Spīčs 24. oktobris

Andri Vītol, tu piedāvā mums iet to ceļu, kas jau no paša sākuma ir izveidots tā, lai novestu strupceļā. Bet tāpēc jau tu to piedāvā! Tu jau izskaties pēc tā interfrontnieka. Tavs sauklis ir tieši tāds pat kā viņiem bija 1991. "Хоть уроды, но наши!" (Kaut briesmīgi, bet mūsējie.) Tev ir tā, lai cik kropli nerunātu, lai kur Latviju nevilktu kādā bedrē, lai kā Latviju neizlaupītu un nepārdotu, bet tie ir mūsējie. Viņi grib labu, bet tikai neizdodas, jo alkatība viņus aizvelk pa kreisi. Bet vainīgi ir vēlētāji, tas ir vienkāršā tauta. Paši tādus ievēlēja. To tu atkārto katrā iespējamā gadījumā. Bet nesaproti vienkāršu patiesību, ka sistēma ir izveidota tā, ka vēlē par ko gribi, vienalga tie paši vien ievēlēti. Jo vēlējam par sarakstiem.

Avatar
Jānis Spīčs 24. oktobris

Un mainīt to nav iespējams, jo valdošais slānis (mafija) neko mainīt negrib, bet tautai to izdarīt nav iespējams. Referendumā jāsavāc 150 000 balsis, kas Latvijā nav iespējams. Bet tu man piedāvā uz finiera uzrakstīt saukli un par muļķi stāvēt pie Saeimas nama un drebināties aukstumā. Rezultātā slimība (iespējams Covids) un nāve. Vienam patiesības mīlētājam mazāk. Sistēma laimīga.

av
Andris Vītols 24. oktobris

Atvainojos A.Ozolam par manu nepamatoto pārmetumu saistībā ar viņa komentāru. ... Par šo Jūsu komentāru nevar teikt - ''prasta ķengāšanās''. ...

av
Andris Vītols 24. oktobris

Atbildu J.Spīčam. Mūsu rīcību nosaka sasniedzamais, izvēlētais mērķis un izpratne par bezgala daudzām lietām. Tauta divas izvēles izdarīja - Izveidoja demokrātisku valsti, kurā var saglabāt latviešu valodu., Atbalstīja dalību ES un NATO.. Garam skaidrojumam te nav vietas, tāpēc par šo lūdzu ''neuzbrukt''. ... Ja Jūs vēlaties -''lai Latviju neizlaupītu un nepārdotu''-, tad kāpēc faktiski tai pašai Latvijai uzbrūkat, sakot, ka neizdevusies valsts. Ja Jūs esat pret korupciju, tad taču vajag atbalstīt Latvijas dalību ES un NATO. Daudzas pret korupciju (arī nevienlīdzību) vērstas likumu normas tika pieņemtas tieši pēc ES prasībām. Ja daži vietējie ierēdņi, tiesneši šīs normas ''apiet'', vai interpretē ne pēc likuma jēgas, mērķa, tad vainojami viņi, nevis ES vai Latvijas valsts.

av
Andris Vītols 24. oktobris

Atbildu J.Spīčam. .. Daļēji varu piekrist, ka ir izveidojies -'' valdošais slānis''- vai tāda kā ''jauno laiku nomenklatūra'', kura nevis konsekventi stāv tiesiskuma pusē, bet bieži piesedz ''savējo'' kļūdas un pārkāpumus. ... Par šādu rīcību jau rakstīju saistībā ar darbinieku tiesību uz darba samaksu, tiesību uz tiesu ''apiešanu'' visās instancēs. Es nevainoju VALSTI, ja daži izglītotie neģēļi ''uzspļauj'' cilvēka SATVERSMĒ rakstītajām tiesībām. .. Mums jāievēl godīgi un kompetenti deputāti. Kāpēc ?... Tāpēc, lai SAEIMA spētu strādāt ar likumiem, spētu uzlabot to ''sistēmu''. .. Var jau ātrāk atlaist SAEIMU, bet ja pēc tam savēl tādus pašus vai vēl negodīgākus, glupākus, tad KĀPĒC vajag ātrāk atlaist ... Lai kaut ko MAINĪTU UZ LABU ir JĀMĀCĀS !!! .. Jāmācās IEVĒLĒT !

gg
gints gints 25. oktobris

Tas ir tas pats veiko,ko pa pāli pie stūres pieķēra?