Diskusijas RigaTV24 Nedēļa. Post scriptum. 2021. gada 13. novembris
Artis Pabriks: Vai tiešām veselais saprāts mūsu nācijai ir tik zems?

Artis Pabriks: Vai tiešām veselais saprāts mūsu nācijai ir tik zems?

Komentāru sniedz aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).
Ieteikt 9
Pievienot komentāru
ss
Santa Suna 2021. gada 13. novembris

Cien. Pabrika kungs, Ar dziļu cieņu pret Jums, šoreiz atļaušos nepiekrist. Tieši veselais saprāts ir tas, kas mudina lielu daļu cilvēku nepakļauties valdības un nopirkto mēdiju manipulēšanai. Cilvēki redz tīšu biedēšanu, melus, nekonsekvenci, draudus, cenzūru un aizvien lielāku tiesību ierobežošanu un varas un valdošās grupas pilnvaru paplašināšanu. Viss dara bažīgu, ka šeit indivīda intereses (jā - arī veselība) vairs nevienu neinteresē. Ļoti nepatīkami redzēt šīs totalitāras varas pazīmes. Ja tā turpināsies, var sāk sākties "tautas ienaidnieku" vajāšana. Daudzi no mums to ir pieredzējuši. Un vēl - varbūt arī jums - tiem, kas tik kategoriski un ar tādu pārliecību uzspiež savu redzējumu, derētu palasīt autoritāru cilvēku pētījumu rezultātus, kas apstrīd izvēlētās pieejas efektivitāti.

id
inga daugavina 2021. gada 13. novembris

MAN ŠĶIET,KA DZĪVOJU TĀDAS VALDĪBAS LAIKĀ, KURAI NAV PAŠAI ĪSTI NORMĀLA SAPRĀTA , NE TAUTAI, AR KURAS VIENU DAĻU VAR MANIPULĒTGAN. PIRMAJĀ VILNĪ ES BERNAM NEVARĒJU NOPIRKT ZEĶUBIKSES, ŠOBRĪD, JA KAS, PARASTAS BLĪVES VAI KO NO TĀ, KUR CILVĒKS PATS VAR PIELIKT ROKU REMOMTEJAMAM KRĀNAM UTT.,NEVAR BRĪVAS DIENĀS IEGĀDĀTIES, BET ŠŅABI GAN VAR DZERT BEZ JĒGAS....,KUR TAS PRĀTIŅŠ PALIEK , KAD IELIEN JĒKABA IELAS NAMIŅĀ?AK, NAUDA NĀK.....UN PAZŪD! KUR?

aa
Aldis AkAldis 2021. gada 13. novembris

https://rumble.com/vgli1j-scientific-evidence-that-covid-is-crime-against-humanity.html Šis farss nebūs mūžīgs. Būs tik ilgi, kamēr cilvēki būs stulbi. Histērija un noziegumi pret cilvēku veselību ir lielāki kā pats vīrus ar plānprātpandēmiju.