08.09.2023 Nedēļa. Post scriptum. 1. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Valters Korālis 11. septembris

Pirms pāris gadiem vai vēl nesenāk par manu vai līdzīgi domājošo viedokli vairums sabiedrības smējās. Bet tagad katrs UZ un ZEM savas ādas ir ir izmēģinājuši kas ir kas. Prieks, ka radošā inteliģence dažviet sāk pamosties. Arī viedoklī par valodu segregāciju un kultūras kancelēšanu- paldies! Paldies, Gundar Āboliņ , par skaidru valodu!

Avatar
Iveta Vilsone 13. septembris

Kopumā es piekrītu Gundara Āboliņa pozīcijai, bet ne sporta sakarā... nevar ar sporta emocijām aizvietot apzinātu politisku rīcību par savām tiesībām, sports vieno Kolizeja baudām, tas nav augsta apziņas līmeņa rādītājs. Pret metro un vēlākie protesti - pirmkārt, bija ļoti pārdomāti organizēti, ar iepriekšējo mentālo sagatavotību, toreiz oficiālajā presē "briedinājā" sabiedrisko domu, tā bija planots valsts apvērsums, otrkārt, tas notika uz padomijas ieradumu bāzes - kolektīvisma stilā, tajos laikos masveida demonstrācijas nebija nekas īpašs, ierasta lieta, sava veida izklaide, nevis kā personīgās atbildības akts.

Avatar
Iveta Vilsone 13. septembris

Kopumā, es piekrītu Gundara Āboliņa pozīcijai, bet ne sporta sakarā... nevar ar sporta emocijām aizvietot apzinātu politisku rīcību par savām tiesībām, sports vieno Kolizeja baudām, tāda kopības sajūta nav augsta apziņas līmeņa rādītājs. Pret metro un vēlākie protesti - pirmkārt, bija ļoti pārdomāti organizēti, ar iepriekšējo mentālo sagatavošanu, toreiz oficiālajā presē "briedināja" sabiedrisko domu, tas bija plānots valsts apvērsums. Otrkārt, tas notika uz padomijas ieradumu bāzes, tajos laikos masveida demonstrācijas nebija nekas īpašs, ierasta lieta, sava veida izklaide, nevis kā personīgās atbildības akts.