Diskusijas RigaTV24 Uz līnijas 2021. gada 29. jūnijs
Skatītājs jautā: vai nav kauns būt tādā amatā bez izglītības?

Skatītājs jautā: vai nav kauns būt tādā amatā bez izglītības?

Atbild Sandis Riekstiņš, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs (JKP).
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Imants Lībeks 2021. gada 29. jūnijs

Arī šeit izpaužas viņa glupums un nekaunība, viņi visur atrod, kā visu sagriezt otrādi, kā sevi attaisnot...reti riebīgs, nepatīkams tips, bet lielīgs un populistisks...

vs
Vila Smita 2021. gada 29. jūnijs

Atbildēts - ne tikai nav kauna, bet, strādājot šādā amatā, neuzskata, ka izglītība ir nozīmīga. Atliek tikai secināt, kādas ir šī politiķa darba spējas. Paralēli darbam iegūt augstāko izglītību ir norma ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Un manāms, ka viņam jau nu tiešām prasītos pastudēt - jautāja par ieņemamo amatu, bet viņš bļauj par politiku kā tādu. Atšķirību laikam nejūt.

gg
gints gints 2021. gada 29. jūnijs

Čalim ir pie švilpes ,ko tur saka visādas Konkurences padomes un Augstākās tiesas....,reti rēcīgs tips un tagad šitajais būs parlamentārais sekretārs...,laikam līdz vakardienai neviens čalim nebija paskaidrojis,ka tas nebūs PR amats,bet..."Parlamentārais sekretārs pilda Ministru kabineta atbalsta funkcijas, kas noteiktas Ministru kabineta iekārtas likuma 24. pantā, kura trešajā daļā noteikts, ka parlamentārais sekretārs atbilstoši attiecīgā Ministru kabineta locekļa kompetencei uztur saikni ar Saeimu un tās komisijām, pārstāv attiecīgo Ministru kabineta locekli likumdošanas procesā Saeimā, piedalās likumprojektu sagatavošanā un izskatīšanā, kā arī veic citus Ministru kabineta locekļa dotos uzdevumus un pilda normatīvajos aktos noteiktos pienākumus." :):):):)