Circene par NMPD pilotprojektu: Pasaulē mediķus nekad nepazemina par šoferiem Komentāri (1-5)
Avatar
Anitiņa Tenisonīte 2018. gada 30. jūnijs

Jā,šajā jautājumā pilnībā piekrītu Circenes kundzei,mediķus nekad nepazemina par šoferiem,bet, tagadējā veselības ministre nav uzdevumu augstumos,nožēlojams cilvēks ,kas tikai posta medicīnas nozari,un,vakarrīt LTV "ministres" klaunu bars aizstāvēja šo idiotismu,ar putām uz lūpām,kauns par tādiem un dziļa nožēla par notiekošo medicīnā... Protams, Kučinskis arī siekalodamies aizstāvēs andiņu un viņas "darbiņus",jo,kāds vadītājs,tādi padotie... KAUT ĀTRĀK VĒLĒŠANAS UN CITĀDĀKA VALDĪBA !!!

Avatar
Inga Kraveca 2018. gada 1. jūlijs

Ko Circene,ko Čakša-divas ŽURKAS,kuras salaida grīstē visu ko vien varēja. Ko Circene vispār kritizē,ja pati iesāka mūsu medicīnas jomas nolaiššanos līdz kliņķim?

Avatar
Ivars Šmelds 2018. gada 30. jūnijs

Anitiņ, jums nav taisnība. Var, protams, diskutēt par to vai mediķim vajadzētu arī vadīt mašīnu (profesionālis to darītu labāk un drošāk un ātrā palīdzība dažreiz ļoti steidzas), tomēr amatu apvienošana ļautu ietaupīt jau tā neesošos līdzekļus un pazemināšana būtu tikai tad, ja mediķis būtu padarīts tikai par šoferi. Un mediķa alga paaugstinās - paralēli savam viņš saņem arī vismaz daļu šofera atalgojuma. Piemērs: autobusa vadītājs pārdod biļetes, bet tas jau nenozīmē, ka viņš pazemināts par konduktoru. Kaut ātrāk vēlēšanas un ZZS vadītā valdība varētu mierīgi turpinat veiksmīgi sāktās reformas!

Avatar
Arvīds Lapiks 2018. gada 1. jūlijs

Cilvēkiem ir tikai pamata divas profesijas. Zvejnieki, mednieki un zemnieki. Pārējās ir tikai īsa laika palīgdarbības.

Avatar
Daina Lūse 2018. gada 2. jūlijs

Visiem ārstiem ir mašīnas un visi viņi ir šoferi un nejūtas pazemoti, bet lepni brauc ar savām dārgajām mašīnām. Ja jau tik pazemojoši ārstam braukt ar mašīnu, lai braukā ar sabiedrisko transportu.

Avatar
Laima Gurjānova-Šakale 2018. gada 2. jūlijs

vajag jau nu padomāt,kā ārsts var braukt pie stūres,galvenais jau kad ir steidzamie izsaukumi.kad brauc ar savu tas ir pavisam cits,tur tomēr ir jāpiedomā,tā nav joka lieta.