Mums ir bezmugurkaula prezidents, uzskata Brante Komentāri (1-10)
av
Andris Vīksna 2018. gada 12. decembris

Nesaprotu, kas šo augstprāttīgo dāmu vispār uzklausa ? Izgāzusies, kā veca sēta, vēlēšanās. Tāda var tikai gājēju pārejas Latgalē lobēt. Neko vairāk. Viņas uzskati, nu nemaz nav interesanti, lielākai daļai no klausītājiem. Un pat atbaida cilvēkus skatīties raidījumus, kur viņa izsaka savu lielo ambiciozitāti vecas tirgus sievas manierē. Kam viņa tā iepatikusies no masu medijiem ? Un, galvenais, par ko ? Viņai tak nav nekādas runas kultūras.

Avatar
Anita Ziedinja 2018. gada 12. decembris

Izteikties šī rudā dāma neprot. To vien atkārto: spēle, teātris... Viņas galvenā problēma: vai mans viedoklis, vai nekāds! Prezidents rīkojās politiski gudri. Ja šī dāma to nesaprot, nevajag iet politikā, bet sēdēt sporta zālē, un pēc tam bildes ar savu pliko dibenu rādīt visai sabiedrībai. Lūk, tas laikam, viņasprāt, ir gudri )))

aj
andrejs jevsejevs 2018. gada 12. decembris

Raimomds ir Lemberga cilveeks. Kaads tur mugurkauls?

Avatar
Jons Dylda 2018. gada 12. decembris

Beibes uzvārds precīzi raksturo viņas būtību.

Avatar
Agnese Rapa 2018. gada 12. decembris

Kas tā tāda- Brante?!..... Pilnīgi piekrītu, ka: Prezidents rīkojās politiski gudri. Un tā domā vairums loģiski domājošu cilvēku. Lai "paņemās"..... Vismaz viņš ir devis iespēju!

Avatar
Āris Puriņš 2018. gada 12. decembris

Viņa stāsta savam šunelim.

jc
Jānis Cielēns 2018. gada 12. decembris

Brante , nāc, es Jūs apmācīšu valdīšnā. 1. punkts-- dāmas neuzspiež atklātā tekstā... Pārējo personīgā apmācībā.

Avatar
Ēvalds Lācis 2018. gada 12. decembris

Man ir sarežģīti nopietni uztvert cilvēku, kas saka "Es domāju, kad..." Bet vispārīgi saprotams, ka prezidentam vajadzēja vaicāt Ievai Brantei, kam uzticēt valdības izveidošanu.

ir
Ilmars Rancans 2018. gada 12. decembris

prezidenta nav vispār

so
Sarma Ostrovska 2018. gada 12. decembris

Prezidents ir labs cilvēks un jāņem vērā, ka viņam bija smaga operācija un pēc narkozes ir jāpaiet laikam , lai atgūtos . Tā kā tas ir jāņem vērā.