28.09.2021 Kur tas suns aprakts? 1. daļa

28.09.2021 Kur tas suns aprakts? 1. daļa

Viesos: Ainars Latkovskis, 13. Saeimas deputāts (JV) un Andrejs Klementjevs, 13. Saeimas deputāts (Saskaņa).
Ieteikt 15
Pievienot komentāru
dv
Diāna Vēvere 13. oktobris

Divi deputāti diskutē ar pietiekoši talantīgo Zanderu. Manuprāt, tie deputāti ne īpaši ,,kustās,, darot savu darbu. Abiem viss ir čikinikos! Ilgi atsēdējuši, labas naudiņas saņem- ko vēl vairāk var vēlēties, kā izklaidi kādos tur, nodokļu naudas apmaksātos raidījumos! Priecājos par jums, kungi!

av
Andris Vītols 29. septembris

Vajag rakstīt par tēmu, nevis uzbrukt oponentiem ar izdomājumiem par SS formastērpu glabāšanu. ... Vienīgi Jums varētu tādi SS formastērpi būt, jo Jūs pats TV-24 komentāros plaši rakstījāt par tēva brāļu un vectēva iesaukumu vācu formējumos. ... Vai Jūs sevi arī pieskaitītu "ļaunajiem" , ja VISI radi . . bija vācu formējumos (precizējiet tad kādos ! ). ...

av
Andris Vītols 29. septembris

Šī bija atbilde aktīvajam komentētājam Jānim Spīčam, kura visi tēva radi bijuši ierauti vācu formējumos (pēc paša Jāņa rakstītā). ...

Avatar
Jānis Spīčs 29. septembris

Jā, es esmu aktīvs rakstītājs, jo sekoju visam līdzi kas notiek Latvijā. Un mani tas uztrauc. Jo Latvija pašlaik tiek aktīvi virzīta uz bojā ejas pusi. Un to dara tie, kuri uzņēmušies sev patriotisma monopolu. Visi kas ir ārpus viņu burbuļa, raksturīgi Delfiem, nevar būt nekas cits kā no Putina līdzskrējēji un saņem koka rubuļus. Putinam nevajag nekādas informācijas par Latviju. To sniedz mūsu neizdevušies politiķi.

Avatar
Jānis Spīčs 29. septembris

Nu šausmas, Pavļik Morozov, kādus noziegumus tu man te pieraksti. Padomju laikos es nekad netiku tā vainots, kā tagad brīvestības laikos. Nu toreiz es arī turēju muti. Ne tā kā tagad, sajutis brīvības vēju. Bet čekisti bija toreiz un ir arī tagad.

Avatar
Jānis Spīčs 30. septembris

Un ja man Latkovskis cenšas iestāstīt, ka Latgalēs iedzīvotāju vēlme nevakcinēties ir saistīta ar viņu izcelsmi, tad es to uztveru kā fašismu realitātē. Ja Latkovskis visiem cenšas iestāstīt, ka Latgales iedzīvotāji vakcinējas ar Jansen vakcīnu, jo tajā ir Putina Sputņika komponentes, tad es to uztveru, kā Latkovska fašisma burbuli realitātē. Un tūlīt atceros kā latkovski vācu laikā pieprasīja vācu okupācijas valdībai izvest Latgales iedzīvotājus lopu vāģi aiz Ļeņingradas, kā undermenchen (zemcilvēkus). Un neticiet, ka es kādreiz balsošu par šo domas virzienu vēlēšanās. Vai tā būs Vienotība vai NA.

Avatar
Jānis Spīčs 30. septembris

Un tieši tāpēc Padomju Armija 1944. gadā priekš manis ir atbrīvotāji. Jo viņi iedeva pa purslām un padzina tos mana vectēva slepkavas latviešu šucmaņus, kuri viņu piedzērušies sagaidīja uz ceļa, kad viņš garām brauca ar Erempreisi un ar diviem trāpīgiem šāvieniem sirdī noslepkavoja. Vectēvs nepiedalījās karā, bet bija Rēzeknē bankā klerks. Un tas notika 1944. gada 16. maijā, kad manam vectēvam bija tikai 40 gadi un mājās 8 bērni. Manai mātei 16 gadi. Jaunākajam dēlam 1 mēnesis. Šogad biju pie jaunuzceltā pieminekļa. Tieši tāpēc es fašisma sludinātājiem nekad nepiedošu.

Avatar
Jānis Spīčs 30. septembris

PS Esmu vakcinējies un man ir sertifikāts. Domāju, ka Latvijā antivakseru kustība ir tik varena ne tāpēc, ka tauta ir stulba un nesaprot vakcīnas nozīmi, bet gan tāpēc, ka viņa ir atraduši veidu kā atkosties atpakaļ varnešiem, kuri patiesībā šo tautu ir nicinājuši visus 30 brīvestības gadus. Un ja tauta ir iekodusies varnešu stilbā, tad kā kaujas suņi, viņi tik viegli neatlaidīsies. Latvijā varai ir diametrāli jāmaina attieksme pret tautu! Tad būs sarunas, kam sekos Latvijas strauja izaugsme.

av
Andris Vītols 30. septembris

Par nevakcinēšanās saistību ar slikto varu valstī. ... Saistība ir, bet es to NEPĀRVĒRTĒTU. ... Labāku varu ... vēl jāmācās ... ievēlēt, tas ir ilgi un prasa piepūli... Es jau rakstīju, ka Krievijā varu atbalsta, prezidentu atbalsta, bet vēl zemāks vakcinācijas līmenis (un Krievijas TV aicina vakcinēties). ... Jūs par šo savu viedokli nesniedzāt! ...

av
Andris Vītols 30. septembris

Paši ievēl "uz dullo" nezin ko un nezin īsti kāpēc tos ākstus un populistus, bet tad "kož stilbā" ... Pārāk daudz to "kodēju", tāpēc būs vēl mazāk to darītāju... "Kodējiem" viss slikti - vakcīnas kaitīgas, valdība un prezidents ... korumpēti, nejēgas utt. ... Esmu pret tādu NEPAMATOTU ķengāšanos, jo tas vairo naidu, vairo problēmas.

Avatar
Jānis Spīčs 28. septembris

Nu Latkovskis ir slims. Jau sen to biju pamanījis, bet nu tas šovakar tā duras acīs, ka šausminies pie kā var novest vienpusējais propagandas burbulis. Tādiem kā Latkovskis, Veiko Spolītis, Ozoliņš no Dienas nākot uz studiju vajadzētu no vectēva lādes izvilkt naftalīnā iesmērēto SS formastērpu un parādīt savu kailo, ļauno dvēselīti. Astskan latviešu Antiņa replika: "Bet kad piedzima viņi nebija tādi ļauni!"

av
Andris Vītols 29. septembris

Par kuru propagandas burbuli Jūs uztraucaties? ... Par kuru Ozoliņu izteicāties, ja Dienā tāds nestrādā sen. ...

Avatar
Jānis Spīčs 29. septembris

Karā ierauta bija visa mana tēva paaudze. Un maniem radiem vajadzēja vācu formas tērpos aizstāvēt fāterlandi. Es pats dienēju Padomju Armijā tāpat kā visi mana paaudzes vīrieši, kuriem olas nebija četrkantīgas vai to neprata pierādīt. Pavisam nesen man viens NATO patriots bāza degunā, ka es esot bijis okupants un sadarbojies ar naidīgu režīmu? Kur viņš bija tai laikā? Es viņam atbildēju, ka esmu dzimis Padomju Savienībā, tāpat kā visa mana paaudze. Skolu beidzu Padomju Savienībā un armijā tiku iesaukts pēc vispārējā karaklausības likuma. Tāpat kā visi manas paaudzes vīrieši. Taču šis šodienas patriots diegabiksis, gribēja, lai es miera laikos būtu sēdējis bunkurā un spridzinājis vilcienu Rīga - Liepāja, kurā pārsvarā brauca studenti, sievietes, bērni un citi mierīgie iedzīvotāji.

Avatar
Jānis Spīčs 29. septembris

Es uztraucos par to burbuli kurā dzīvojat jūs un esat galvenie kara kurinātāji šeit Latvijā. Jūs nesaprotat ko nozīmē karš. Īpaši nākošais. Jūs rīdāt pret krieviem un Krieviju nesaprotot ar ko tas var beigties. Arī NATO Latviju nepaglābs no nopostīšanas un iedzīvotāju nāves. Jūsējie pat antivakcinēšanos Latgalē saistāt ar latgaliešu vēlmi pievienoties Putina Krievijai. Un nevis ar Latvijas valdību neslēpto vēlmi izpostīt un pārdot Latgali. Kad vēl Padomju laikos manās rokās nonāca eksemplāri no "Tēvijas" 1942 un 1943. gada. Tur propaganda un naids pret Krieviju bija tāda pati kā šodien tā ko dzirdu no nosauktajiem kungiem. Šos tekstus rakstīja latvieši, kas bija tērpušies SS formas tērpos.

Avatar
Jānis Spīčs 29. septembris

Jau sen esmu teicis, ka mums vajag mācīties no igauņiem, kuri savukārt mācās no somiem, kā vajag izturēties pret Krieviju. Arī mūsu pašreizēja robežas problēma ir mūsu negudro politiķu rīcības rezultāts. Lai kā to arī necenstos skaidrot un attaisnot. Un es jau tevi brīdināju. Tu nebāz savu degunu manu senču kapos. Tev tur vietas nav.