04.08.2021 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-2)
mb
monta belte 5. augusts

Kāpēc profesors noignorē to oficiālo statistiku, kas parāda, ka Lielbritānijā mirušo skaits starp vakcinētajiem un nevakcinētajiem ir identisks? (256 kopā, 116 no tiem vakcinēti).

Avatar
Jānis Spīčs 6. augusts

Cilvēku muļķība un stulbums var būt bezgalīgs. Latviešu tauta, skriedama pakaļ rietumu vērtībām ir degradējusies līdz nepazīšanai. Ja Balaumaņa un ulmaņa latvieši bija Latvijas uzplaukums, tad šodienas latvieši ir Latvijas noriets. TV4 Streipa raidījumu rāda Nonstopā 24 h diennaktī. Vienkārši murgs. Latvieši apšauba ģimenes tiesību stiprināšanu un neparakstās latvija.lv/PV. Mūsu jaunatne daudzi vispār nav skolā gājuši. Izglītības sistēmu vada Vēja slota kopā ar arodbiedrības buldozeru. Ja Padomju laikos es latviešu tautu uzskatīju par visgudrāko, tad šodien tā ir visdumjākā deģenērējusies tautiņa, kuras stundas ir skaitītas. Latviešiem nav nākotnes, tāpēc, ka viņi ir atmetuši savas vērtības un skrien pakaļ svešām, tautai naidīgām rietumu vērtībām.

ks
Kwik Staart 5. augusts

Valstī X dzīvo 110 cilvēki. 100 no tiem ir vakcinēti, 10 no tiem ir nevakcinēti. Saslimst visi, nomirst 10. 5 no tiem vakcinēti, 5 - nevakcinēti. Monta, vari no šī piemēra šeit saprast, kāpēc nedrīkst apgalvot, ka vakcinētie mirst tikpat daudz, cik nevakcinētie? No vakcinētajiem nomira 5 procenti, no nevakcinētajiem puse jeb 50 procenti.