16.08.2021 Kārtības rullis 3. daļa Komentāri (1-2)
ao
Arturs Ozols 2021. gada 17. augusts

Tika teikts laucinieki ,pilsētnieki . Kopumā interesanta valoda un izteikumos noskanējis raidījums . Tomēr kopumā pavisam tukšs ,jo neatklāja pilnīgi neko , ja nu vienīgi katra klausītāja personīgai uztverei bija iespējams izvērsties . Un nekādu pretenziju pret uzaicinātajiem ,jo viņi ir tikai potenciālie vēlētāji , tie kuri droši vien tomēr aizies un nobalsos. Ja par tēmu , tad kā teic , par ko cepties ! Nav ne mazāko pazīmju ,ka atzīmējot 30-mitgadi , jeņķi varētu norakstīt šo zemīti ,kā toreiz to izdarīja "gorbis" un publika tam nu gan nepiekristu ,jo dzīvot rietumu brīvībā ir komfortabli . Un par ko runātāji neieminējās , nerunāja par paaudžu maiņu , par faktu ,ka šī brīža vēlētāju sastāvs un deputātu kandidātu 2/3 ir izauguši un izveidojušies par kandidātiem šejienes sistēmā !

ao
Arturs Ozols 2021. gada 17. augusts

ZZS-am problēma ir strukturālās izmaiņas ,jo laukos ar zemīti ir saistīti tikai 7,3% nodarbināto . Nieka 65 tūkstoši Algoto nodarbināto augkopībā un lopkopībā tikai 20 tūkstoši . Pārējie esot īpašnieki ! Laukos dzīvot un strādāt " uz zemes" , ir divas dažādas lietas . īpatna ziņa lasāma žurnāla Nauda pēdējā numurā. (38-44 lpp.) . Mūsu potenciālie jaunie izaugsmes veiksminieki , tie kuri jau ir vai būs multi - miljonāri ,savas firmas reģistrē Londonā , Ņujorkā , Latvijai atstājot vien biroju statusu . Nu nevelēs tie juridiski-administratīvu pārvaldību , jo tādas izteikti nav rietumos . Un nav jau ari ko "uzbraukt" Reiram , atveriet OECD materiālus un noskaidrosiet ,ka mūsdienu īpatna parādība ir " valsts sektora grāmatvedība kā disciplīna pati par sevi " !!!

du
Dainis Uļjanovs 2021. gada 18. augusts

Latviešu vēlētājs parastais atcerās nevainīgas pastaigas gar žogiem. Kā uztvert ļaudīm nebeidzamo biedēšanu un- covid aizsegā izkrāpto naudu? Krievi nāk, covid nogalina... Vakseri, antivakseri- šķel un valdi! Nu nav tie ļaudis tik galīgi stulbi, kā varneši uzskata! Segregācija sākas! Par Aglonas svētkiem- pretīgi! Dievs svētī LV!