Gundars Kalve par sastapšanos ar diversantiem Komentāri (1-6)
dv
Diāna Vēvere 18. aprīlis

Sisties, karot- tas ir aicinājums? Kā būtu ar domu- apstādināt karu, beigt nogalināt- da jebko- karavīrus no abām pusēm, civiliedzīvotājus. visbeidzot- mājdzīvniekus! Sadisti- karotgribētāji, PSRS pieminekļu peldinātāji, pastāstiet man, kā jūs palīdziet tautiešim- bērni dzimst vairāk, labklājība aug, medicīna un izglītība uzlabojas u.t.t.? Manā uztverē- kārtējais sadists aizbraucis legāli apmierināt savas tieksmes, atalgojums šādiem cilvēkiem nav galvenais.

av
Andris Vītols 19. aprīlis

Vajag , Diāna V., tieši pateikt, ka esat iebrucēju atbalstītāja, putiniste ( tikai izliekaties par dzīvnieku... cilvēku aizstāvi). ... Ukraiņi taču savas pilsētas nebombardē, savus mājdzīvniekus nešauj... Bez Jums jau runātāju bija miljoni, bet ar putinistiem nevar neko sarunāt. ... Putinisti ir arī sadisti, j par ko liecina iegūtie pierādījumi, liecības. ... Kāpēc brīvprātīgos apsaukājat par sadistiem ??? ... Lūdzu savus melus atsaukt !!! ...

av
Andris Vītols 19. aprīlis

Vai tad kādu pieminekli "peldināja" ??? ... Tas bija lielgabals... nevis neklis... Jūsu ideja ir apspriežama, jo tos sasistos putinistu tankus varētu novietot UZVARAS parkā pie tā 9.maija rituālu objekta. ... Tur būtu pareizā vietā! ...

dv
Diāna Vēvere 20. aprīlis

Kas nav ar mums, tas ir pret mums! Andri V., sapratu Jūsu aicinājumu. Par tiem pierādījumiem- no pirksta izzīdāt, vai presē izlasījāt? Cik zināms, nekāda starptautiskā tiesa vēl nav notikusi. Kāpēc man jātic jūsu apgalvojumiem, kuri izskatās pēc zombēšanas? Brīvprātīgojieties un slaktējieties, cik lien, manis pēc!

Avatar
Vents Rāviņš 22. aprīlis

Cienītā! Aizbrauciet uz Ukrainu un paskaraties kādu mieru vaņka tur nes! Ievāžat savu pacifismu pakaļā!

Avatar
Vents Rāviņš 22. aprīlis

Cienītā! Aizbrauciet uz Ukrainu un paskaraties kādu mieru vaņka tur nes! Ievāžat savu pacifismu pakaļā!

av
Andris Vītols 22. aprīlis

Atbildu D.Vēverei par pierādījumu trūkumu ... un maniem apgalvojumiem, kuri izskatoties pēc zombēšanas. .... ... Ja Jūsu ''dievs'' – PUTINS uzmestu atombumbu, arī tad Jūs teiktu, ka ... to paši ukraiņi uzmeta sev ( to kā UKRAINAI sen nav ). ... Nekāda '' starptautiskā tiesa'' nevar mainīt Jūsu ticību Putinam. .... Jūsu apziņa ir tā izmainīta, ka nekādiem argumentiem nav nozīme. ... (visdrīzāk esat trollis). ... Ja esat reāla ''VĒVERE'', tad, iespējams, esat cietusi no kāda ar uzvārdu Vēveris, ja tāds naids pret visu latvisko. ... un Latviju. ...

av
Andris Vītols 22. aprīlis

Jautājums D.Vēverei. ... ... Varbūt nedzīvojat Latvijā, ja Jums vienalga kas te notiek... ... Tās putinistu raķetes var nogalināt visus, arī Jūs ''putinticīgā''.. !!! ... Jūs rakstījāt -'' Kā būtu ar domu- apstādināt karu, beigt nogalināt...''- ... ... Tad aizvediet to -'' domu- apstādināt karu, beigt nogalināt...''- tam savam - ''dievam'' PUTINAM... ... Varat sākt ar Krievijas vēstniecības apmeklējumu, nevis ar muļķību rakstīšanu komentāros.

Avatar
Aivars Punka 24. aprīlis

Es ceru, ja tu sastapsies ar krievu fašistu izvarotājiem, tad pati papletīsi kājas nožēlojamā nesieviete.

Avatar
Olegs Stolarovs 18. aprīlis

Kars ir tā vieta kur cilvēki kuri nepazist viens otru nogalina sev līdzīgu, tikai tāpēc lai apmierinātu materiālās fiziskas un kompleksu tieksmes cilvekiem , kas virns otru pazīst, sazvanas un regulāri tiekas .!!! Kā likums otrā cilvēku daļa un vinu tuvakiem nekad karos nepiedalās!!!

Avatar
Kārlis Kristapsons 19. aprīlis

Gundars ir cilvēks no kura var ņemt piemēru.

dv
Diāna Vēvere 20. aprīlis

Nu normāli, ja LV draud tiesiska atbildība par debīlu Daugavas piesārņošanu- kur likties! Cik zināms- psihene Gārsenē vēl darbojas! Mēdz būt nekam nevajadzīgi īpatņi! Vajadzēja Lemberga dzīves gaitas pastudēt! Viņš no jūsu puses nācis, ja kas!

Avatar
Aivars Punka 24. aprīlis

TROLLENE!

ap
Armands Pavlovics 22. aprīlis

Izskatās, ka šis karš irļoti daudziem pasaulē izdevīgs, neviens nerunā kā apstādināt šo vājprātu. Tikai dosim, dosim vēl, vēl. Pat sacensību sarakstiņi starp valstīm tiek veidoti, cik no ikp katra iedos vairāk..

Avatar
Aivars Punka 24. aprīlis

Tev laikam atkal gribas dzīvot zem krievu zābaka "globālpolitiķi"!

ab
Arnolds Baltnēģeris 22. aprīlis

Būsim godīgi, jebkurš karš plašākā kontekstā ir cīņa starp ASV un Krieviju. Pat ja kāds izdomā kaut ko risināt savā pīļu dīķī, Krievija vai ASV pieslēdzas, lai izbīdītu savas intereses. Tas, ka šis karš ir vienlīdz interesants gan Krievijai, gan ASV, nav nekāds jaunums. Bet, runājot par labo un ļauno šajā karā, neviens Krieviju nesauca līst svešā valstī un mēģināt gāzt valdību un okupēt teritorijas. Ukraiņi aizstāv savu zemi no cilvēkiem, kuri ir iebrukuši neaicināti.