Krištopans: Šobrīd tiem, kam ir mandāts, reālas varas nav Komentāri (1-5)
ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2020. gada 25. jūnijs

Toties, ja Krištopanam un Co bija reāla vara, bet tā tika izmantota tikai sava labuma gūšanai, nav ko lielīties, jo tajā laikā tika radīta tautas vairākuma nabadzība. Padomijas nomenklatūra veikli izveidoja politisko virsbūvi, kas radīja iespēju veikli pārtapt no komunistiem par kapitālistiem aizmetot mēslainē gadu desmitiem sludināto vienlīdzības, brālības u.t.t. ideoloģiju

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 25. jūnijs

Jums puiši nav priekšstata par valsts uzbūvi. Tie ir pagaidu , īsas darbības pilsoņu veidojumi. Krištopāns runā par komjauniešu statūtu darbību. Valsts ir savādāk uzbūvēta.

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 25. jūnijs

Gribēju pateikt. Ka komjauniešu draudzības saites , nav cilvēku draudzības saites.

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 25. jūnijs

Tāpēc jau Krištopāna laiku "savējās" valdības neizstrādāja nekādus rūpnīcu pāriešanas tautas īpašumā standartus, jo viņu mērķis bija padarīt šos aktīvus par bezsaimnieku un uztaisīt papīrus, ka daži bezkauņas itkā kļūst par saimniekiem. Tāpēc lielākā daļa rūpniecības uzņēmumu(kurus nenozaga) tika vienkārši izlaupīti. Un arī tranzīta uzņēmumi, ja toreiz valdību līmenī tiktu pārveidoti par starptautiskām akciju sabiedrībām, šie uzņēmumi strādātu joprojām un attīstītos. Bet viņi tika nozagti un peļņa bāzta tikai vienā kabatā. Protams, ka Krievijas pusei tāda alkatība un nekaunība nebija pieņemama.Savukārt lauksaimniecības produkciju pārstrādājošo kompleksu vajadzēja nozagt puķu andrim. Arī tas tika padarīts par bezsaimnieka ar vienu po...maņa rīkojumu.Un nav kauna ar šo visu vēl lielīties.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 27. jūnijs

Jā! Krištopānam taisnība! Ievēlētajiem deputātiem ar visu mandātu reālas varas nav! Ne par velti jaunievēlētajiem deputātiem ir ierosinātas tik daudz krimināllietas, ka pa visiem Latvijas izzagšanas 30 gadiem nav pat puses no šīm krimināllietām. Bet kādiem taču ir šī vara rokās. Un viņi groza šo varas scepteri. Vili! Nākošajā raidījumā, kad tu šeit būsi, nosauc tos kuru rokās ir reālā vara Latvijā. Tikai nebaidies. Tevi varbūt nenošaus.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 27. jūnijs

Latvija taču ir demokrātiska valsts. Ne tāda kā Krievija.