08.12.2020 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Andis Alksniņš 2020. gada 8. decembris

Apbrīnoju Ceriņa mentālās izturības līmeni, klausoties Toča kliegšanā! Visu cieņu!

gg
gints gints 2020. gada 8. decembris

Ceriņš ir demagogs,atsaucoties uz dakteriem pie kuriem būs jāiet cilvēkiem ,kas "iedomājušies" domāt savādāk nekā paredzēts.Lai Ceriņš no sākuma atbild uz jautājumu,kāpēc šodien dakteriem iet grūti???Vai gadījumā ne tāpēc,ka tie morālie kropļi no "vienotības" ar iepriekšējā raidījuma viesi ašerādenu priekšgalā un visiem reiriem,vinķelēm,šadurskiem,paprikiem,smiltēniem un citiem morāliem kropļiem12 gadus ir pie valsts stūres ,bet Latviju ir nolaiduši zem Rumānijas un Bulgārijas līmeņa,par medicīnu vispār nav vērts pat sākt runāt,kur ir nauda medicīnai????Medicīna ir turēta nabadzībā un tagad šitie lopi norādīs,ka cilvēki redz esot pie vainas,ka slimība izplatās.Ko darīja tā aita vinķele ar visu savu ministriju visu vasaru????

gg
gints gints 2020. gada 8. decembris

Tagad gultu skaitu palielinot,es uzķēros,domāju,forši,vismaz kko dara!!Bet izrādās viņi tās gultas noņem plānveida aprūpei un pieskaita pie panākumiem.KROPĻI.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 9. decembris

Es pazīstu vienu cilvēku, gintu, kurš vēl rudenī brauca ar velosipēdu pa ielu un pastiprinātājā kliedza: "Tāda Corona vīrusa nemaz nav. Metiet prom maskas. Droši pulcējaties. Iedzeriet... priecājieties..." Varbūt tas bija viņa viedoklis un viņš gribēja vest aiz sevis citādi domājošos, ja tikai... Ja tikai es nezinātu, ka kabatā viņam ir apliecība, kas apstiprina, ka viņš ir cilvēks ar garīgo atpalicību un garīgajiem traucējumiem. Un katru mēnesi saņem 128,06 eiro slimības pabalstu. Līderis un cīnītājs.

du
Dainis Uļjanovs 2020. gada 9. decembris

Kur garantija, ka Spīčam tādas apliecības nav?

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 9. decembris

Šodien garantijas nav nevienam un ne par ko. Tāpat kā nav garantijas, ka Dainim Uļjanovam arī nav kabatā tādas apliecības. Nav garantijas, ka Dainis Uļjanovs nosprāgs no tā paša, viņprāt neeksistējošā Coronas vīrusa. Mēs pa 30 gadiem esam uzaudzinājuši pie visatļautības pieradinātu paaudzi un nu sākam plūkt skābos auglīšus.

du
Dainis Uļjanovs 2020. gada 10. decembris

Nesagrozi faktus! Es par vīrusu neteicu vispār neko. Jaunā Komunistu Partija gribētu gan atgriezties pie Staļina laika metodēm. Šaubos, vai tas vairs ir iespējams. Par to nosprāgšanu tā ne visai adekvāti izklausījās.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 10. decembris

Arī ... Kur garantija, ka Spīčam tādas apliecības nav? ... izklausās neadekvāti. Un gintu es pazīstu personīgi. Un zinu viņa garīgās problēmas.

Avatar
raimo ciekuris 2020. gada 8. decembris

Vai varētu būt, ka raidījuma vadītājs Ceriņš dabūja brāzienu, kad publicēja informāciju, ka pozitīvs tests mēdz būt cilvēkiem, kas nemaz nav nodevuši analīzes, tagad mēģina pieglaimoties varai?

Avatar
Vija Loze 2020. gada 9. decembris

Kā vienmēr, viens cilvēks no tautas, bet pārējie lielīgi dzied no varas dziesmu grāmatas. Lielais solījumu melis eglītis ir kā lielīgs gailis, kurš neko nev izdarījis, bet broka tik "tīra" palikusi. Kā tad ceriņs tā kļūdījās, uzaicināja Toča kungu, viņam jau patīk tikai varas savējie. Ceriņ uzdod jautājumu varai, kāpēc nemaksā mediķiem algu par darbu, kāpēc tik ļoti trūkst mediķu, ko vara un ministri darījuši? Aizejiet uz vēža nodaļu, paskatieties, kas tur notiek, kā cilvēki mocās, kā cieš gadiem un no gultas netiek ārā, cik gadā mirst ar vēzi, cik nomiruši, cik šogad slimo ar vēzi un tad liekiet pretī covid... kur šogad pazuda gripa, aizgāja pie covid ????