21.09.2020 Kārtības rullis 2. daļa Komentāri (1-4)
av
Andris Vītols 2020. gada 22. septembris

Vai tad SAAB tajā ''Babra laikā'' nedarbojās dažu grupējumu interesēs ??? Kāda tad pašam A.Babrim tā izglītība, ja tik kritisks pret citiem ??? Latvijā tās ''banku'' problēmas neradīja kāds Guseļņikovs... Antonovs... vai žurnālisti, bet gan SISTĒMAS uzraugi ar I.Rimšēviču priekšgalā. Kāpēc A.Babris aizstāv pērkamās amatpersonas ???

rs
Roberts Stamers 2020. gada 22. septembris

Jautājums. Vai tā nav divkosība? Vai arī bailes, ka vienu pašu sistēma (sistēmai pietuvinatie) apēstu bez sāls, bailes par paša drošību?

Avatar
Vija Loze 2020. gada 22. septembris

Solītājam melim un lielajam lielībniekam eglītim vieta ir tikai mežā.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 23. septembris

Ar šausmām domāju, ka mūsu Valsts jau no paša sākuma tika būvēta pēc Krievijas kriminālo autoritāšu parauga. Po poņacijem! Te var viens grupējums iznīcināt otru. Veikt pasūtījuma slepkavības. Īpašumus sagrābt grupiņas ļaužu rokās. Noteikumus valstī diktē kriminālistiskie grupējumi, bet Saeima un Valdība tiem tikai pakļaujas un ir izpildītāji. Izmeklētāju nav, vai tikai autodidakti. Policijas akadēmija arī tika likvidēta apzināti, lai policijā varētu strādāt tikai dunduki un kriminālisti. Viss kā Krievijā, bet cilvēkiem stāstām, ka raugi, mēs tiecamies uz Skandināvu valstīm. Ta nekur mēs netiecamies. Latvijas Valsts ir pārvērsta par materiālo labumu iegūšanas avotu Kriminālipolitiski ierēdnieciskajām aprindām. Un kādu valsti mūsu jaunatne aizstāvēs? Šādu nekad!

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 23. septembris

Patiesībā šai valstij būtu jāsaplūst ar Krieviju kā radniecīgai pēc būtības.