12.05.2020 Kur tas suns aprakts? 1. daļa

12.05.2020 Kur tas suns aprakts? 1. daļa 3

Ieteikt
RigaTV24

Kur tas suns aprakts?

12. maijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Artūrs Ozols 13. maijs

Ja Latvijā uzvarēs juridiskās kontroles hipertrofēti pārspīlētais modelis ,tad jau pēc 10 gadiem valsts 90 % apmērā atradīsies ārzemju ,Meroni un līdzīga tipa , firmu kontrolē . Vietējie juristi piepelnīsies apkalpojot šos ārzemju īpašniekus ,bet latviešu neemigrējusī grupa , šeit darbosies kā filipīniešu jūrnieku un Filipīnu sieviešu - istabeņu kontingenta piemērs , pasaules kuģniecībās un viesnīcās .

Avatar
Artūrs Ozols 13. maijs

Vēsture liecina ,ka izmaiņas sabiedrības pārvaldība parasti ir notikušas pēc mēra ,tīfa ,un citām pandēmijām .Tā sabruka verdzība ,krietni izteiksmīgāk ,labāk dokumentētais feodālisms . Šobrīd liekas ,ka institucionāliem pārkārtojumiem jāgatavojas finanšu kapitālismam. Latvijai ,kas ir šī tipa kapitālisma absolūta nomale , acīmredzot , nāksies pārkārtot savu 30 gadus mudžināto juridiskās pārvaldības modeli . Nedomāju ,ka vienlaikus varēs eksistēt populistiski aprakstīts "slēpta sociālisma " modelis , kura ietvaros milzu ierēdņu armija uztur sevi ,klāstot ,ka bez viņiem neiztikt ,jo lūk tikai viņi pieprot pareizi pārdalīt strādājošo nopelnīto un nodokļos nomaksāto . Otra puse ir kapitālisms ,kurp tas šeit evolucionēs ,to rādīs juristu cīņu ar uzņēmējdarbību iznākums.

Avatar
Artūrs Ozols 13. maijs

Par to , kur tas suns aprakts , neko neuzzināju un sāku domāt ,ka Zanderam tiek noteikti politkorektuma rāmji ! Bet kopumā pandēmijas krīze patiesi ļauj ne tikai jautāt ,bet arī iedziļinoties pētīt ,kas notiek , kā izdomātās teorijas un tām pieskaņotās instrukcijas nestrādā . Visapkārt mēģina gudri klāstīt ,ka krīze , kuru izraisījis neekonomisks faktors ir kaut kas nebijis , kas nebūt nav patiesība ,bet ir faktoru kopums , kurus sevī ietver apzīmējums - INSTITUCIONĀLA krīze ! Par to tad arī jārunā ,nepatīkami uzšķēržot visu augoņu punktus.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: