Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 21. janvāris
Augulis: Valsts nevar atļauties atbrīvot pensijas no ienākuma nodokļa

Augulis: Valsts nevar atļauties atbrīvot pensijas no ienākuma nodokļa

Komentē Saeimas deputāts Uldis Augulis (ZZS).
Ieteikt 8
Pievienot komentāru
sl
Sergejs Larins 2020. gada 21. janvāris

Nu tiešām laupītāju banda. Manu sūri grūti pelnīto naudiņu divreiz apliek ar nodokli. Valdībai vajadzētu pielikt visas pūles, lai no Latvijas neaizplūstu darba spēks. Tad ari pensijas varētu neaiztikt. Tas iespējams tikai tādā zagļu apsēstā valstiņā, kā Latvija. Tautai velk pār acīm desmit ādas, un saeimā kliedz, ka šiem par neko nedarīšanu un bikšu deldēšanu par maz maksā. Kauns par tādu SAEIMU!

av
Andris Vītols 2020. gada 21. janvāris

Jūs rakstījāt -'' Kauns par tādu SAEIMU!''. Varbūt jābalso gudrāk. Varbūt jābalso par tādiem, par kuru darbu nebūtu kauns??? Kā balsojam -tā dzīvojam !!! Ja Jūsu pensiju apliek ar nodokli,, tad sanāk, ka saņemat gandrīz vidējo pensiju Latvijā. Mazās pensijas ar nodokli neapliek.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 22. janvāris

Andris Vītols VISIEM smadzenes iegroza VIENĪGAJĀS PAREIZAJĀS SLIEDĒS! Vai tas nav JKP censonis? No TV24 vēlos zināt ne tikai par pārraidē esošajām personām, bet- galvenais- tēmas! Andri! Manas domas par Jums- vai nu jaunības maksimālists, vai arī- labi apmaksāts rupors kāda-u interesēs. Jūsu klātbūtne mani atgrūda no šī raidījuma skatīšanās.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 22. janvāris

Atvainojos, Kārtības rullis ir programma, kuru skatīšos, jo- vadītājs ir foršs! Es biju domājusi Preses klubu...

av
Andris Vītols 2020. gada 22. janvāris

Paldies Jums D.Vēvere, ka neesat vienaldzīga par to politiku Latvijā. Ja ''strīdi'' nav pašmērķis, tad tajos mēs tomēr mācāmies. Es jau rakstīju (varbūt nelasījāt), ka skaitos pensionārs, ka biju pie barikādēm, ka nekad neesmu bijis nevienā partijā, nav maisos kartītes ar šādu uzvārdu. Tajos laikos esmu spiedis roku A. Rubikam, A.Gorbunovam, jo viņi viesojās manā darbavietā... Līdz šim neesmu ticies ne ar vienu no JKP. Ja es saku, ka 2x2=4, tad tas nenozīmē, ka esmu ''skolotāju partijas'' rupors. Ja A.Rubiks saka, ka 2x2=4, tad tas nenozīmē, ka mēs no vienas partijas. JKP pagaidām par mani neko nezin, droši zvaniet JKP.

eo
EDMUNDS OZOLS 2020. gada 21. janvāris

Valsts ir LAUPĪTĀJA.Par pensiju nodoklis ir samaksāts.Kāpēc jāmaksā vēlreiz???Nodokļus NEVAJAG maksāt tai LAUPĪTĀJU banndai.Algs,pēc iespējas,vairāk jāprasa KONVERTĒ.

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 22. janvāris

TIESĪBAS UN PIENĀKUMI. Teritorijas pagaidu administrācija nav valsts. nedrīkst lietot valsts titulu. Negodīga valsts vārda nēsāšana. Ir ļoti nopietni pārkāpumi. lēmumu un darījumu likumība.