Kāpēc sabiedriskajā transportā obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi? Komentāri (1-4)
Avatar
Rasma Ozoliņa 2020. gada 12. jūnijs

Teatrāls uzvedums.

Avatar
Cilvēks Vienkāršais 2020. gada 13. jūnijs

bla, bla, bla!!! Iespējams, ka tie kuri maskas atzina par atbilstošām visiem standartiem ir tie paši, kuri, konstatēja, ka Latvijā, Francijā, Vācijā vieni un tie paši produkti ir VIENĀDĀ kvalitātē, jā , jā, jā, cilvēkiem tikai šķiet , ka mazgā labāk, garšo labāk, kalpo ilgāk, bet experti taču it kā nav nopirkti

Avatar
Jūlija Žigota 2020. gada 13. jūnijs

TUKŠA MURGOŠANA. KO PATI NENĒSĀ MASKU PUBLISKĀ VIETĀ????? AUTOBUSĀ BEZ VISAS MASKAS VAR NOSMAKT NO KARSTUMA UN BEZGAISA, TAD KUR NU VĒL AR VISU MASKU??? TUKŠA MURGOŠANA. UZPIRKTA SIEVIETE. DUSMAS PARAUJ KLAUSOTIES TO SVIESTU. ARĪ PAR TO VILTOTO STATISTIKU, KUR PAT ĀRZEMJU DEPUTĀTI AR ĀRSTU APSTIRPINĀTIEM SLĒDZIENIEM TEICA, KA 99% INFORMĀCIJA UN NĀVES STATISTIKA IR VILTOTA, JO COVID IR PARASTS VĪRUSS. Protams nav jausmas ko no labaratorijām mums atkal rudenī atsūtīs????

Avatar
Ilze Deine 2020. gada 13. jūnijs

1985.gads.Radiniecei tiek veikta operācija nelielas slimnīcas nodaļā.Ir sācies gripas karantīnas laiks.Pēc 8 stundu operācijas radiniece nav pamodusies un operējošais ārsts saka, ka ir izdarīts viss iespējamais, bet cerības ir vienu procentu.Ārsts saka - gripa nezinot, ka māsiņas nedrīkstot slimot, vai esmu gatava nakti sēdēt klāt palātā? Esmu. Māsiņa atnesīšot bahilas, bikses, halātu, cepuri un maskas un parādīšot vietu, kur nomazgāties un pateikšot kā rīkoties. Ir 22.00. Viņam laiks doties mājās, lai 6.00 būtu atpakaļ. Viss bija balts, iestērķelēts un teicami izgludināts. Vēlāk uzšūvu. Bahilas jāvāra vienā katliņā vismaz 5 minūtes, bet cepures, bikses, halāti, maisiņi veļai vismaz 3 minūtes klāt liekot balinātāju un veļas pulveri. Marles maskas bija jāvārā sodā un sāls ūdenī.