Ziņas RigaTV24 Ziņu TOP 2020. gada 4. decembris
Keris: Masku nēsāšanai sabiedrībā nav statistisku pierādījumu infekcijas ierobežošanai

Keris: Masku nēsāšanai sabiedrībā nav statistisku pierādījumu infekcijas ierobežošanai

Komentāru sniedz Valdis Keris, Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs.
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2020. gada 6. decembris

Apstākļos, kad simtiem cilvēku ir inficēti un var inficēt citus, jo nav izteiktu slimības pazīmju, masku vispārēja lietošana noteiktās vietās MAZINA vīrusa izplatību. Neviens ''pasākums'' nenodrošina 100% infekciju ierobežošanu, bet visu ''pasākumu'' kopums var samazināt vīrusa izplatību (kā liecina Ķīnas dati). Drīz varbūt Keris aģitēs pret vakcināciju, jo nav jau STATISTISKU PIERĀDĪJUMU par vakcīnu efektivitāti. Var jau Keris citēt arī Kirhenšteinu, ja vēlas ''iet politikā''... Var taisīt partiju ar Gobzemu... Bet nav pieļaujami arī netieši pamudinājumi neievērot likumos noteiktos pienākumus ... saistībā ar masku lietošanu.

Avatar
Aija Plūme 2020. gada 5. decembris

Nu beidzot kāds ir paskatījies datus, pētījumus, statistiku un skaļi mēdijos izsaka to kas jau sen ir zināms - masku vispārējai valkāšanai nav zinātniska/medicīniska pamatojuma. Paldies Kera kungam un paldies xtv ka kādu patiesības stariņu varam dzirdēt arī vienā no pamat-mēdijiem. Lai kā valdībai gribētos lai izskatās ka kaut kas tiek darīts lietas labā, tā pēdējos divos mēnešos to vien dara kā lej degvielu uz uguns.

av
Andris Vītols 2020. gada 6. decembris

Jūs rakstījāt-''Nu beidzot kāds ir paskatījies datus, pētījumus, statistiku un skaļi mēdijos izsaka to kas jau sen ir zināms - masku vispārējai valkāšanai nav zinātniska/medicīniska pamatojuma.''- ... Tāds var būt Jūsu viedoklis, bet Kera teiktais maldināja skatītājus. Keris sevi pat dēvē par zinātnieku, bet teikto nepamatoja. Brīnos, kā viņu pārvēlēja tie mediķi, kuri ne tikai maskās staigā... Lai šitais POPULISTS iet passtrādāt Covid nodaļās bez maskas - un tad GVELŽ SAVAS MUĻĶĪBAS. Tas Keris ir lielāks neģēlis par juristu Gobzemu, jo būdams mediķis maldina skatītājus. Lai ''gudrītis'' ķīniešus brauc mācīt kopā ar to ''sanitarku''- interneta vietējo meli.

Avatar
Jānis Kalniņš 2020. gada 6. decembris

3k cilvēki ir par maz, lai veidotu ticamu statistiku. Simona paradokss- https://youtu.be/sxYrzzy3cq8