Cik ticami ir Covid-19 testu rezultāti? Komentāri (1-9)
zc
Žanis Ciršs 19. janvāris

Un kā tad ir kad cilvēks neatnāk uz testu bet nākošajā dienā saņem SMS ar pozitīvo rezultātu????

Avatar
Roberts Bērziņš 19. janvāris

Ja cilvēks pirms testa paskalos rīkli, un degunu tests arī būs negatīvs.

Avatar
Ināra Ezergaile 20. janvāris

Pirms skalošanas derētu nokasīt mēli kaut ar karotīti, tur var redzēt lielus aplikumus-baktērijas, tas pat sens mediķu ieteikums, rītos vakaros notīrīt mēli, tad izskalot rīkli -muti.

ii
ie-va ievina 19. janvāris

Smieklīgi šitā kundzīte atbildes sniedza,vispirms stulbi pasmaidīja,tad noliedza.Nez cik viņai samaksāja lai runātu šitādas muļķības.Kaut ātrāk šī covid afēra beigtos,nu cik var!

Avatar
Jūlija Žigota 19. janvāris

Labi, ka pati nesapinās savos melos.

Avatar
Jūlija Žigota 19. janvāris

Domā kā iziet no situācijas....paši testi, drošivien, ir daudz inficēti, tāpēc kur tik ej...vienā labaratorijā rādās negatīvs, otrā - pozitīvs, trešajā atkal negatīvs utttt - SVIESTS + vēl tā nepareizā ārstēšana aizved tos cilvēkus aizsaulē!!!! tik liekat tos plaušu ventilātorus un dodiet tās šprices pārdozējot ........!!!!!

Avatar
Janis Jonins Jonson 19. janvāris

Pāris nedēļās atpakaļ Ilons Masks savā twiterī rakstīja... ''Man vienas dienas laikā četras reizes veica covid testu ... ar vienādu testeri ... viens un tas pats mediķis... rezultātā ... divas pozitīvas atbildes un divas negatīvas!!! Kā to saprast !? '' ... Un manuprāt šī cilvēka tvīts skaiti atspoguļo visu ainu ar šie testiem... un neticēt viņa rakstītajam man nav pamata. Un protams ... visiem pp, vp, dp u.t.t ....z.b ... es neko neapgalvoju, ne pie kā nepiesaucu un ne uz ko nemudinu ... es tikai un vienīgi ... kā parasti ... paužu savu viedokli un bažas par apkārt notiekošo.... un man ir pilnīgi po .... kas tur vakcinēsies vai nē, un , kas tur veiks/neveiks covid testus vai nē...

Avatar
Sergejs Karmisevs 19. janvāris

Interesanti!!! Es atlidoju no GB un uzreiz bij panemts test. Nakama diena vini atsutij PDF ka test ir pozitivs bet simptomi NAV!!! Tagad jagaida 14 dienas un jatais vel veinu testu. Bet kundze isti uz jautajumiem neatbildeja!!

Avatar
Ināra Ezergaile 20. janvāris

Daudzi ir skaidrojuši, ka pozitīvs tests nenozīmē, ka esi corona, bet, ka Tavā organismā ir kādas citas baktērijas(slima neesi)

Avatar
Mareks Liepiņš 19. janvāris

Stella Lapiņa ir augstas raudzes profesionālis gan teorētiskajās zināšanās, gan arī praktiskajā darba pieredzē. Oponēt ir tiesīgs tikai līdzvērtīgs. Pārējiem labāk paklusēt un mācīties...

Avatar
Inārs Es 26. janvāris

Gribēji teikt aizvērties un nejautāt?

Avatar
Inārs Es 26. janvāris

Te nu gribētos noskaidrot vienu niansi. Pēc viņas teiktā sanāk, jo vairāk ciklu, jo test s precīzāks. Tas gan ne visai sakrīt ar PVO, kur viss ir apgriezti proporcionāls. Ir idejas?