02.11.2021 Kur tas suns aprakts? 1. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 3. novembris

Vai Sistēma (mafija) un Valsts ir ievērojusi tautas un cilvēku intereses? Visus šos 30 gadus. Kur palika viss kopējais Kolektīvais īpašums (prihvatizācija) no kura mums izauga miljonāru slānis un izveidojās nabadzīgo ļaužu slānis? 1. Šodien nežēlīgi tiek izcirsti Latvijas meži un par lētu naudu pārdoti skandināviem un vāciešiem. Vai šeit ir ievērotas manas un manu bērnu, un manu bērnu bērnu intereses? Un visas tautas intereses? 2. šodien tiek izsmelti Latvijas Purvi, kam ir milzīga ietekme uz klimatu un veselīgiem dzīves apstākļiem. To dara vāciešu un nīderlandiešu firmas. Tātad kāda cilvēku saujiņa kopējo īpašumu pārdod un naudu sabāž savās kabatās.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 3. novembris

Vai viņi rēķinās ar mani, citiem Latvijas iedzīvotājiem, viņu bērniem un bērnu bērniem? Un kāpēc Valsts, kas ir tautas pārstāvis, neiejaucās? Uz publiku runā, ka Valsts nedrīkst iejaukties tirgus ekonomikā. Bet patiesībā pašus varnešus nopērk tā pati mafija par naudu kas iegūta izlaupot valsti. 3. Kāpēc šodien bērni skolās var nemācīties matemātiku, fiziku, ķīmiju, dabas zinātnes...? Tā vietā skolās arvien vairāk bērni un jaunieši lieto narkotikas. Vai varnešiem un mafijai jau skaidrs, ka šai valstij nebūs vairs vajadzīgi gudra jaunatne? Bet ar dumju un nonarkojušos varēs laupīt un laupīt, un laupīt? Vai šeit ir ievērotas kaut mazliet manas un manu bērnu un bērnu bērnu intereses?

av
Andris Vītols 2021. gada 4. novembris

No vienas puses it kā zog, zog...... viss slikti... .... No otras puses bez blata var nopirkt karbonādi... banānus... Tas labi vai slikti, ka pie mājas nav kur apstāties .... jo abas ielas puses pilnas ar mašīnām... Kā balsojam - tā dzīvojam !!! ... Nevajag par mafiju un blēžiem balsot.... ja jau viņi nepatīk....!

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 3. novembris

Un ne tikai manas, bet visas tautas? Un tā varētu uzskaitīt vēl vismaz 100 punktus, kur Vara (mafija) un Valsts absolūti ignorē tautas intereses. Covids pārrāva dambi. Ja līdz šim cilvēki tikai purpēja virtuvēs un raudāja kabatas drāniņās, tad pašlaik cilvēki parādīja šai Sistēmai (mafijai) un Valstij lielu Pigu. Un vairs nevis kabatā, bet gan tieši TV ekrānā, lai redz un brīnās visā Pasaulē. Un Latgale šeit iet pirmajās rindās, jo neviens novads nav tā pazemot no Valsts un Varnešiem (mafijas) kā Latgale. Tikai nemaurojiet- Paši vainīgi! Paši tā gribēja!