Ilga Kreituse: Šoreiz sevi nostādām mazāk izglītotas valsts veidolā Komentāri (1-10)
al
Artis Lankss 12. oktobris

Ja visi lec akā, tad es viņiem pakaļ ?

Avatar
Lauris Bočs 12. oktobris

Jā, jo tas ir vienīgais veids, kā pārvarēt šo krīzi, citu variantu nav. Neskaties uz valstīm, kas jau leca tajā akā (Izraēla), vai tiem, kuriem nevienu brīdi nebija obligāti jālec akā (Zviedrija), vai atlernatīvām (ivermektīns u.c.). Valdība vienu brīdi saka viss būs brīvprātīgi, otrā brīdi piespiedu atlaišanu par nevakcinēšaos, bet dezinformāciju izplata tie citi, jo "Pravda" raksta tikai patiesību. : D

al
Artis Lankss 12. oktobris

Pāris dienas atpakaļ parēķināju : vakcinētie saslimuši 27% un šie % turpina augt. Un vai tad vienīgo patiesību izplata tikai Panorāma ?

ez
egils zalitis 12. oktobris

Muļķības.Vakcinējās lai varētu braukāt apkārt pa pasauli,likt bildes feisbukā un plātīt pirkstus.Parādi un pierādi kad ir pandēmija. Vaitad visās kapsētās ir pilnas kapličas ar zārkiem un katru dienu glabājam 100 mirušos.

ak
Aigars Kārkliņš 13. oktobris

Stāsta, ka antivakseri Jāņus nesagaidīšot +++

ek
Eduards Kaija 13. oktobris

Ļoti laba nostāja un skaidrojums,paldies ...

ar
aija rutkovska 13. oktobris

Kuri ir tie neizglītotie.... domā sapotēs ķīmiju un viss okei, diemžēl tas nestrādā. Nu īsts cirks... vismaz lai bērnus neaiztiek...

Avatar
Juris Orinskis 13. oktobris

Un tieši tāpēc, ka bijušās zinātniskā komunisma pasniedzējas, neatkarīgās dzeltenās un Latvijas dzeltenās avīzes ilgstoši aicina neizglītotāko tautas daļu neticēt, ka ir tāds vīruss un neticēt valdības teiktajam.

Avatar
Signija Taurina-Alksne 13. oktobris

Ja es nevakcinējos, tad es nedomāju par savu veselību? Tas ir interesants apgalvojums. Es tieši tāpēc nevakcinējos, jo ļoti daudz domāju tieši par savu veselību, nevis materiālajiem labumiem, ko man dos vakcinēšanās. Daudz esmu domājusi arī par to, ko, kuru un kā es apdraudu. Īsti nevarēju izdomāt, lai gan klausos, ko te visi tie ārsti saka utt. Dumpis teica, ka skolā skolotājs apdraudot tikai pats sevi, bet ārstiem arī domas katru dienu mainās..... Visi runā, ka nevakcinētie kādu apdraud, bet neesmu dzirdējusi, kādā tieši veidā.... Es nekādus pasākumus jau divus gadus neapmeklēju, jo ievēroju valsts ieteikumus. Iestādes arī nevaru apmeklēt, nekādā ēstuvē neesmu bijusi, pat ārā vasarā nedrīkstēju apmeklēt pasākumus... Veikalā eju ar masku un ievēroju pamatīgu distanci... Nezinu....

dv
Diāna Vēvere 13. oktobris

Par vakseriem un antivakseriem- citreiz, varbūt, pakomentēšu. Šoreiz- kādreizējā Kreituses klausītāja- reti skatos šos XTV raidījumus, jo reklāmas traucē un nav tiešraižu. Es redzu agresīvu runu, lai noslēptu spējas ,, uzvilkt čībiņas,, lidojumā! Gandrīz visus var nopirkt par naudu, par lielu naudu- īpaši! Labāk, būtu gājusi pensijā!

Avatar
Andris Fridrihsons 14. oktobris

Pretīgā , riebīgā , kroplīgā vecene !

sb
Sandris Berziņš 14. oktobris

Gribētos zināt , ko Kreituses kundze teiktu par prezidenta zvaniem 2 deputātēm.

ds
Dzidris Širaks 15. oktobris

Atmiņas no lauku dzīves, varbūt, kāds aizdomāsies... , piemēram: - ziemā, uzglabājot lauku veltes pagrabos (kartupeļus,ābolus), mani vecāki reizēm lika tos arī pārlasīt, tas ir izlasīt bojātos, tā pasargājot pārejos - nebojātos; - vasarā, kad kartupeļu laukos sāka parādīties kolorado vaboles un to rijīgie kāpuri, tie bija jālasa, lai nevairotos un nesamazinātu ražas daudzumu. Grūti jau nebija, bet nepatīkami gan un godprātīgumu un centību vecāki pārbaudīja. Vēlāk parādījās ''ķīmija'' - kļuva vieglāk - darbs mazāks un raža saglābta, bet vai veselīgāka ... . Tikai šie, divi vien, vienkāršie piemēri var tikt salīdzināti ar šodienas situāciju. Redzot, kā plaukst un vairojas farmācijas bizness, arī energoresursu turētāji negrib atpalikt. Nepiesātināmā rijīgā apetīte!