06.12.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-5)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 6. decembris

Patiesībā man Gobzema izdarības nepatīk. Taču ar kādu agresivitāti mafija (tie kuri nav tautas ievēlēti) izrēķinās ar ievēlētajiem vienas partijas pārstāvjiem. Ne pret vienu partiju visos 30 Latvijas valsts izzagšanas gados nav ierosinātas tik daudz krimināllietas kā pret KPVL vadošajiem biedriem. Neievēlētie izrēķinājās ar ievēlētajiem. Protams, izmantoja likumību. Un tagad var ņirgāties pēc visiem kreiso liberālistu labākajiem principiem. Re, re viņi taču paši nespēj saturēties kopā. Līdz vēlēšanām vēl gads, bet mafija jau atkal iedarbina savus nelietīgos paņēmienus, lai ar gendžeristes palīdzību novāktu iespējamo sāncensi. Šeit viņa nadzīga, ko neteiktu par Austrumu robežas žoga būvniecību. Tur vēl jāsaskaņo.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 6. decembris

Tiem, kas priecājas par Gobzemja arestu! Es ceru, ka pienāks laiks kad arestēs jūs progresīvie liberālfašisti, jums nebūs vairs neviena kas jūs aizstāvēs. Ierēdne mēģināja locīties, bet Jānis šodien labi runāja. Un Dainis arī centās nepieslieties varai uz kurieni viņus virzīja Semjonovs. Ievēroju ne tikai šai raidījumā, ka vadītājs krievs neuzdrošinās runāt to ko uzdrošinās vadītājs latvietis. Kaut viņš arī bremzē. Ko darīt? Dzīvojam taču aktīvi uzbrūkošās liberālas diktatūras laikmetā. Runā un atskaties. Pusi dzīvi nodzīvoju ar komunisma celtniecības mērķi. Otro pusi cik saprotu būs jāslavē izkropļojumi un izvirtības. Tā būs mūsu jaunā reliģija. Ja jau ķeras pie Ziemas svētkiem. Bet cilvēkiem mazbērnu nav. Suņu un kaķu pilnas ielas, ka jānokāpj uz ielas braucamās daļas.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 6. decembris

Šī cilvēci deģenerējoša ideoloģija nākot no feministes Judītes Batleres grupējuma, kas kā kādreiz boļševiki, no nepazīstamas sektas kļuva par vienu no visnežēlīgākajiem diktatoriem, varmākām un slepkavām. Viņas ideoloģija kā ļauns lāst, līdzīgi Marksa mācībai, izplatījās pa visu Zemeslodi. Mēs pašlaik atgriežamies matriarhātā. Cilvēces vispirmatnējākā un vismežonīgākajā stadijā pirms miljoniem gadu, kad sieviete apaugļoja pati sevi un laida pēcnācējus. Daudzi no turienes nemaz nav izlīduši ārā. Pati viņa bija kaut kas starp augu un dzīvnieku. Vīriešu loma pasaulē parādījās labi ja pēdējos 10 tūkst. gados. Vai vēl viens attīstības vijums ir beidzies un viss sāksies no sākuma? Bet pirmā sabruks ekonomika.

vv
varija varija 2021. gada 6. decembris

Cik filazofiski. Bet kas tas ir? Runājam skaidru valodu ko gribam pateikt ar visu so batleri? Manurpat nevajag jaukt ieksa feminismu tam genocīdam un idioloģiskai augsnei kāda pašlaik ir tieši valdībā, tā teikt kas vispār robežojas pat ar politnoziedznieciski genocīdālām tendencēm kovid ierobežojumu sakarā. Gobzems malacis cīnas par "brīvību" vairak protestu un vairāk vairāk pret to "noziedzīgo" vakcināciju.

dv
Diāna Vēvere 2021. gada 6. decembris

Varbūt, biežāk paskatītos šo portālu, ja būtu pieejama tiešraide. Tā kā ierakstā ir pieejamas daudzas reklāmas, kuras man izraisa traucējumus uztverē, ņemot vērā visādas papļāpāšanas, kuras neko nemaina- nu pāreju uz kanāliem, kuri raida angļu un krievu valodā! Tur interesantas lietas pastāsta, ja kas...;)

ik
Ieva Klavinska 2021. gada 7. decembris

Ļoti tendenciozs vadītājs, uzkrītoši virza sarunu tikai savam viedoklim atbilstošā virzienā. Turklāt ne tikai šajā raidījumā, bet esmu ievērojusi arī iepriekš. Otrs vadītājs daudz netrālāks un profesionālāks. Manuprāt, šādā viesu raidījumā vadītājam jābūt neitrālam.

av
Andris Vītols 2021. gada 12. decembris

Agrāk bija Ansis Klintsons - tad te savu aģitāciju varēja izvērst gan J.Stepaņenko, K.Sprūde, Gobzems,Tavars un visādi vakcinācijas apšaubītāji. ... Krievijas TV pāris kanālus aizliedza, bet šajā TV-24 izskanēja vairāk dezinformācijas par vakcināciju - nekā krievu kanālos. ... Atbildīgs medijs, atbildīgs žurnālists neļaus savā pārraidē sludināt muļķības. ... Visādiem ''plakanās ZEMES'' sludinātājim vajag tikai skandālu, tāpēc šādas debates nevajag pieļaut. ...