24.05.2022 Kur tas suns aprakts? 1. daļa

24.05.2022 Kur tas suns aprakts? 1. daļa

Viesi:

Kārlis Šadurskis,
matemātiķis, politiķis (JV)

Aigars Bikše,
tēlnieks, politiķis (AP)
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 24. maijs

Nu tad atbrīvojaties no Padomju cilvēkiem! Nokaujiet viņus! Tāpat kā Fēru salas iedzīvotāji, notašķījušies no galvas līdz kājām, asiņainiem nažiem. Pie kājām tūkstošiem nokautu delfīnu. Un visiem sejās gandarījums un smaids par paveikto. Nokaujiet Raimondu Paulu, kurš 100% ir Padomju cilvēks un tāpēc negrib izteikties skaļi par šo karu. Nokaujiet Imantu Kalniņu, kurš arī skaļi negrib runāt par notiekošo. Gan jau baidās no baznīcu demolētājiem. Nokaujiet Ziedoni. Ojāru Vācieti jau nokāvāt pēc nāves. Bet patiesībā pieminekļus gāž visapkārt. Un pārcentīgajam latviešu mietpilsonim ar pusaudžu domāšanu gribas skriet visiem pa priekšu. Gribas, lai viņam uzsit pa plecu un saka: "Good! Good! Jus latvēš ir vēn fein taut. Jos izmirs pirmē!"

av
Andris Vītols 8. jūnijs

Tas labi, ka Jums žēl R.Paulu..., I..Kalniņu... Bet kurš tad viņus apdraud ??? ... ... Ukrainā gan zem Krievijas bumbām reāli mirst cilvēki (arī tie, kurus Jūs saucat par padomju cilvēkiem ). ... ... Nogalina bērnus !!! ... Tos Jums nav žēl ??? ... ... Staļinisti, fašisti, rašisti būtībā nav nekādi "padomju cilvēki". ... Bija diktatūra, režīms... nevis reāla vēlētu "padomju" vara... un secīgi "PADOMJU savienība" . ... ... Bija teorija un bija prakse. ... Ja Jūs būtu ĪSTS PADOMJU cilvēks, tad BŪTU PRET KARU, pret Putina karu...

Avatar
Jānis Spīčs 24. maijs

Kāpēc man pusi mūža būtu jānokauj sevī? Vai tāpēc, lai atbalstītu Holivoodas asiņainās, vardarbīgās, nežēlīgās, rupjās... neaudzinošās multenes bērniem un jauniešiem? Lai bērni augtu kā goblini?! Taču krievu visjaukāko bērnu multenīti "Maša un Lācis" pasludinātu par visvardabīgāko, kuru nedrīkst rādīt bērniem! Mēs esam iegrimuši tādu melu mēslu žulgā, ka jūsu nePadomju paaudze no tās nekad ārā netiks. No turienes dzims jaunā paaudze, kuri dzīvos ar devīzi, tumsonība - spēks, meli - patiesība! Bikše! Tavas zināšanas par II WW un krievu ieguldījumu tajā ir absolūtā 0! Jūs stāstāt, ka balts ir melns, un melns ir balts un liberālisti karsti aplaudē. Patiesības pasaulē vairs nav. Izdevīgi meli, publikas priekšā, par ko samaksā vai iegūst citus bonusus arī ir augstākā patiesība.

Avatar
Jānis Spīčs 24. maijs

Padomju laika mantojums ir jānolikvidē, lai mēs nokauti sevī Padomju cilvēku???!!!! Ben kāpēc man būtu jālikvidē sevī Padomju cilvēks? Kam par godu? Vai tai necilvēcībai, ka laužas Latvijā? Krievu skatījumā latvieši šai brīdī ir vislielākie kara kurinātāji. Vai man jānokauj sevī Padomju cilvēks par godu pederastijai, ģenderismam un LGBTQ+. Šai jaunajai reliģijai, kas tūlīt, tūlīt Latvijā ieņems likuma spēku. Padomju Savienībā es vismaz savās mājās un savā mini sabiedrībā varēju būt brīvs. Mani neviens netvarstīja un melnā Berta naktī nebrauca pakaļ. Taču kad pieņems šos bērnus, sabiedrību un valsti kropļojošos likumus, tad mums vajadzēs kā maiju piramīdās ar asinīm un izgrieztu sirdi apliecināt savu ticību jaunajam dievam.

av
Andris Vītols 8. jūnijs

Latvieši ir pret karu, tātad nav nekādi kara kurinātāji. ... Ja Jūs sevi uzskatāt par īstu "padomju cilvēku, tad Jums jābūt par mieru, pret Krievijas karu. ... Karu atbalsta staļinisti, fašisti, rašisti.... utt. ... Padomju cilvēks bija par mieru. ... Tātad es vairāk atbilstu "padomju cilvēkam", nekā Jūs. ... Es nosodu Krievijas karu Ukrainā, cilvēku nogalināšanu. ... Rašistiem pat bērnu dzīvības nav vērtība !!! ... Jūs kurā pusē ??? ...