Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2019. gada 4. novembris
04.11.2019 Kārtības rullis 2. daļa

04.11.2019 Kārtības rullis 2. daļa

Viesos: Gatis Eglītis, Aldis Gobzems, Dana Reizniece-Ozola un Andris Šuvajevs
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 7. novembris

Kaut nu JKP pietiktu izturības šai plēsoņu barā darbojoties. Un daudz neņemiet galvā arī tos streikotājus. Viņu sistēma ir kā aizaudzis grāvis ar 30 gadīgiem krūmiem un nezālēm. Lai iztīra vispirms tos, tad varēs saprast kur ieguldīt naudu. Citādi viss grāvī un... privātajiem kabatās.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 7. novembris

Labi, ka pašreizējā valdība izvēlējās pastāvošo scenāriju - iedot visiem. Tad šogad vismaz mēs pensionāri jutām pensijas pacēlumu. Un arī pārējie darbinieki jūt vai jutīs savos maciņos pieaugumu. Bet pēc gobzema notiktu segregācija. Labi, ka nav ZZS pie varas. Citādi mēs turpinātu mocīties. Gribēju balsot par JKP taču nobalsoju par KPVL un uzpirkto nodevēju Kaimiņu. Lai kā Gobzems draud, bet nākošajās vēlēšanās balsošu par Bordānu un JKP, ja tikai viņi nepakļausies drausmīgajam oligarhu spiedienam un to ķēdes suņu prokuratūras un Augstākās tiesas pakalpīgajai izrīcībai. Vai Gobzems neredz, ka Juriša arests ir Sistēmas atriebība par pašreizējo Tieslietu ministrijas darbību?

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 7. novembris

Šausmas! Un es balsoju par KPVL cerot, ka viņi nopostīs ZZS uzturēto oligarhu sistēmu. Bet ko viņi ir parādījuši. Labi, ka Aldis Gobzems netika par premjeru. Tad Latvijā būtu tāda noslāņošanās, ka labi neliktos. Vajagot izvēlēties prioritātes un tikai tur gāzta nauda. Medicīnā un izglītībā. Bet varbūt tomēr vajadzētu vispirms novērst naudas nekontrolētu aizplūšanu uz privāto kabatām. Ja notiktu pēc gobzemprāt, tad pensionāri sēdētu pie miskastēm un lēnām mirtu pie Ģetliņu izgāztuves. Arī ģimenes ar bērniem dzīvotu uz ielas. Jo šī cilvēku kategorija neietilpst Gobzema prioritātēs.