Horens Stalbe: Esmu pret vakcināciju Komentāri (1-7)
Avatar
Uldis Vētra 2020. gada 14. decembris

Kam interesē mazizglītota klauna domas?

Avatar
Gvido Lapa 2020. gada 14. decembris

tur jau tā problēma,ka ir no palaga nokasītie kuri shit o uzskata par viedokļu autoritāti. Lai visi šitie gudrinieki zobus arī iet labot pie kalēja un savai sievai pežā tamponu vietā stūķē sienu.

rs
Regīna Smalkā 2020. gada 14. decembris

Ak šie muķļīši! Nevienam ar vakcīnu pakaļ neskries un ar varu nedurs. Ka tik pašiem vēlāk nav jānožēlo.

Avatar
Janis Banis 2020. gada 14. decembris

Tas ir tas pats Horens , pirms vēl kļuva par "multimākslislimnieku", radio ēterā bļāva priekš kam Latvijai vajag Eiropas Savienību....

Avatar
Peteris Liepiņš 2020. gada 14. decembris

...intervijas vadītājs vai«moderātors»..«pieprasa» zinātnisku atzinumu..«vidoklim»...var ieteikt!...pilnas aptiekas ar «zālēm»..kuras atvieglo vienu «sāpi»...bet izrasa,veicina..citus vājumus...-apraksts zāļu lietošanas instrukcijās...

Avatar
Brinda Ceriņa 2020. gada 14. decembris

zāļu ''ēšana'' nav ārstēšana. marihuāna ir dabas produkts, bet ne vielas ar ķīmiskiem piejaukumiem.

gp
Gunārs Pūce 2020. gada 14. decembris

marihuānu jau gadus 40 audzē bez augsnes, ūdens šķīdumā ar minerālvielām un zem intensīvas mākslīgās gaismas. Kas ir tanīs minerālvielās, to neviens nezin. Tur no dabas produkta ir pavisam maz!

ea
Elza AT 2020. gada 14. decembris

Kas ir Horens?

Avatar
Uldis Kaminskis 2020. gada 14. decembris

Cik var cepties vakcinēties vai nē. Katram taču dota brīva izvēle, kurš grib, vakcinējas, ja negrib - nevakcinējas. Visi COVID 19 noliedzēji, kuri negrib vakcinēties, to var nedarīt. Pēc slimības izslimošanas, tikai lūdzu neaplipinot citus, imunitāti būsiet dabūjuši tā vai tā.

av
Andris Vītols 2020. gada 14. decembris

Varbūt H.Stalbe te nemaz nesēdētu un neaģitētu pret vakcināciju, ja pats BĒRNĪBĀ NEBŪTU VAKCINĒTS. Varbūt kāds mediķis te varētu norādīt tās vakcīnas, kuras tas ''vakcinācijas pretinieks'' visdrīzāk ir saņēmis.

Avatar
Janis Banis 2020. gada 14. decembris

Gan jau šams arī plakanās zemes klubā...

Avatar
Peteris Ozolins 17. oktobris

Kārtējais primāts, kurš vēl arvien nevar nokāpt no koka, tāpēc jūtas gudrāks par tiem, kuri staigā pa zemi stalti izslējušies.