Timrots: Latvijā ir vissūdīgākie ceļi Baltijā Komentāri (1-7)
Avatar
Aigars Karklins 2020. gada 6. janvāris

Atiecīgiem ceļiem,atiecīgs auto. Aiz manis nebraucat,neizbrauksiet!

Avatar
Ervīns Rudzītis 2020. gada 6. janvāris

Un Timrotam vēl drusku bērna prātiņš..Sūdus tāka uz ceļiem īpaši neredzu!

Avatar
Noldis Puzulis 2020. gada 6. janvāris

Nezinu par Igauniju,bet lietuvai savu laik bija karpatos granitu ieguves uznemums. Garanitam ir lielaks izturibas cikls ne ka dolomitam mes tak izmantojam dolomita skemas kam cikls ir aptuveni 2 gadi pie musu laika apstakliem!

Avatar
Jānis Cielēns 2020. gada 6. janvāris

50% Eiropas naudas Rīgas ierēdņi IZKAŅĢERĒJA, IŽULĪJA, KURI NETIKA CEĻIEM

Avatar
Ģirts Kalniņš 2020. gada 6. janvāris

Skaisti pateica!

. . 2020. gada 6. janvāris

Aha. maksāju 46 eur mēnesī uzņēmuma vieglā transportlīdzekļa nodokli, bet ceļa vietā neceļi. Timrot, nu šoreiz sory, aizdomājies ko runā. Ja maksāju, tad kāpēc gan es par savām meža vai graudu lietām pa normālu ceļu nevarētu braukt??? Par šo jautājumu Timrota viedokli gribētu dzirdēt! Braucu ar vieglo starpcitu. Tad par ko es maksāju? Lai kautkur pierīgā jaunu asvaltu uzliktu? Man no tā nekāds labums. Bet par ko tad jāmaksā????

Avatar
Zanis Cirss 2020. gada 7. janvāris

Aha..... maksāju 219EUR ceļa nodokli.... normālus ceļus redzu reti....Lietuva ceļa nodoklis ir degvielas cenā un degviela tur ir.... lētāka....... Mācīties vajag.... ne tikai no čehiem, poliem un t.t. Var mācieties arī no krieviem - ceļos ar blīvu satiksmi tur ir 3 joslas: 2 katrā virzienā un pa vidu reversīvā - pāris km vienā virzienā, nākošie pāris km pretējā virzienā.....Tikai mums jāskolo mūsu braucējus.....Krievijā (nepretendēju uz absolūto patiesību - ko dzirdēju) 1.apdzīšana pa "vstrečke" pamatīgs sods, otrā gada laikā - tiesības nost līdz gadam.... Esmu maksājis par šo lietu vēl latos..... cik saprotu, redzot situāciju uz cēliem, es iekļāvos tajos laikam 1-3% .....