05.12.2018 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Armands Kravalis 2018. gada 5. decembris

Domāju, ka jārunā par to, kā cilvēku, kura uzņēmums palicis parādā valstij apmēram miljonu vispār var virzīt valdības vadīšanā. Kramiņa kungs ļoti pareizi norāda, ka partijnieki maina partijas, sadalās, apvienojās, bet saturs pa lielam nemainās, tikai nosaukums.

Avatar
алик Стаканович 2018. gada 6. decembris

Otto Ozols man ļoti atgādina kādas kaimiņvalsts politologus. Tikai- favorīti atšķiras. Tas ir likumsakarīgi, jo daudzi no mums ir nākuši no post-Soviet. Tas nav ne slikti, ne arī labi. Tas tā vienkārši ir.

Avatar
алик Стаканович 2018. gada 6. decembris

Ilmāram Dūrītim- šķiet, ka ņemts vērā, jeb kāds veido šo šķietamību? Praktiski, Vienotība ieguvusi 13+ 8= 21. Vairāk- tikai SC. Kramiņa kungs, cienu jūsu drosmi un būšanu šādos raidījumos! P. S.: to, ka Vienotība ir nākamā pēc SC izskaitļoju jau tūlīt pēc vēlēšanām.

Avatar
Vija Loze 2018. gada 6. decembris

Visu cieņu Kramiņa kungam. Par Ozolu nav ko brīnīties, viņš ir mafijas savējais un viņa domu gaita ir tāda pati kā vecajai gvardei. Visu laiku to vien dzirdu no viņa, cik jaunie slikti un nepadevušies. Saprotu, visiem savējiem un politiskajai kliķei jaunie ir bīstami. 100 pasākumu nauda tika skaisti atmazgāta savējiem, tanī pašā laikā cilvēkiem nevar pilnvērtīgi paēst. Tā ir mūsu nopelnītā nauda, cilvēki mirst, cilvēki slimo...bet tam naudas nav. Jums viss tik vienkārši, jo labi dzīvojiet un Rīga ir valsts valstī.