Ieva Brante: "Man paliek Kaimiņa žēl..." Komentāri (1-6)
Avatar
Normunds Vīrs 2019. gada 20. janvāris

Tv 24 kalpo valdošai kliķei un visi "izglītojošie" raidījumi metodiski nograuž jebkādas iespējas vest mūsu valsti uz normālu , tautai kalpojošu institūciju. Kaimiņš līdz šim vienīgais mēginājis atklāti rādīt “valdības“un Saeimas darbu. Man ļoti žēl Streipiņa, Brantes , Ansīša un citu šai kanālā, variņai kalpojošo augstprātīšu.

Avatar
Uldis Ķimenieks 2019. gada 20. janvāris

Latvijas TV jau nav ko skatīties,ir iestudēti realitātes šovi,vecas filmas un pārejais klaja propoganda.

Avatar
алик Стаканович 2019. gada 20. janvāris

TV neskatos, jo nav. Īstenībā, piekrītu iepriekš izteiktajiem viedokļiem. Labprāt piedalītos manifestācijā 23.01.2019. Rīgā, bet- tas nav iespējams objektīvu apstākļu dēļ. Kā paust atbalstu? Meklēšu. Kariņam NAV jāvada valdība! Dumajam Madonietim- kopš operācijas veselība psihiskā varētu būt labāka... Laventu par prezidentu? Gudrs. Bet- tāds pats ārvalstnieks kā Kariņš. Ceru, ka Bondars atkal necentīsies tur līst. Ja kas, es nevēlu jau kopš LNNK pazušanas. Tagad apvienotā partija NA manā izpratnē ir klaji nacionālistiska organizācija, kura barojas no nepilnībām tieslietu izpratnē, šķeļot sabiedrību pēc principa- skaldi un valdi, kuri vienmēr kritizējot Krieviju, piemēro tos pašus principus.

Avatar
NORMUNDS Aleksandrs kaktins 2019. gada 21. janvāris

Ko tur Kaimiņu žēlot.Tie ,kas pie šprices netika ,tos jāžēlo...Žēl tos ,kas negāja vēlēt ,jo pēc tam jau paši kliegs ,ka atkal komunisti pie varas,un valsts tiek izzagta,un nodokļi nesamērīgi augsti.

Avatar
Iveta Ivetina 2019. gada 21. janvāris

Man savukārt ir ļoti žēl pašas Brantes. Pirmkārt, par to, ka pati nav pat iekļuvusi saeimā, neskatoties uz to, ka mēģināja popularitāti gūt visiem spēkiem - i rauties televīziju šovos, i piedalīties katrā mītiņā / piketā, i izrādīt savu pakaļu gan vecmammu šovā (tik no vecās mātes būšanas tāds čiks vien sanāca, jo mazbērna jau vairs nav), gan sporta klubos. Otrkārt, par to, ka tēlo baigo politiķi, kaut nespēj pat normāli vienā jomā darboties un apgrābsta visu pa virsu. Vai kāds ko labu var pateikt par viņu kā juristi? Pfff. Vai viņa pati vienu lietu var pabeigt? Laulība? Nesanāca. Ģimene? Nesanāca. Gaisa riņķi? Iesāka, pameta. Dejošana pie stieņa? Iesāka, pameta.

Avatar
Iveta Ivetina 2019. gada 21. janvāris

Treškārt, par to, ka pazemo sevi, tēlojot pārgudro it visā. Viņas uzstāšanās šovā Caur ērkšķiem uz... kjipa psiholoģes ādā bija kronis visam. Katrs māk gudri parunāt. Bet vai tādēļ jātaisa speciālists? Kaza par dārznieku tas saucas. Paqšai sadzemdēties nepilngadīgai, meitai ļaut sadzemdēties tādā pat vecumā un pašai ar to vēl lielīties. Dejot ar pliku pakaļu pie stieņa un izkrist vēlēšanās. Tas ir speciālists? Tas ir cilvēks, kas kaut ko ir sasniedzis? Really? Un tagad tāda komentē citas partijas? Līmenis :(

Avatar
Iveta Ivetina 2019. gada 21. janvāris

Un papildus visam. Varbūt tā ir tikai ar mani, bet mani ļoti traucē, ka Brante nekad neskatās kamerā, runājot vai atbildot uz jautājumiem. Viņa pārlec domām, lieto iespraudumus, stāsta haotiski. OK, to vēl var pieņemt un, skatoties atkārtojumus vairākkārt, kaut ko no viņas saprast. Bet tā acīs neskatīšanās. Nu reāli liekas, ka melo, ka tēlo, ka izliekas...

Avatar
viktorija Brežņeva 2019. gada 21. janvāris

Malacs Iveta Ivetina kārtīgi pateici par šo sievišķi pūkaino pūdeli Branti. Viņa tiešām runā ne pa tēmu. Man piemēram ļoti patīk ,ka Kaimiņš ar vārdiem runā konkrēti- super bija tā sabiedriski risinātā lieta par nepl, cepuri nost. Kaimiņš ir malacs , cīnās kā īsts Latviets ,krietni!