Vjačeslavs Dombrovskis cer, ka politiķi nekāps uz vecajiem grābekļiem

Vjačeslavs Dombrovskis cer, ka politiķi nekāps uz vecajiem grābekļiem 6

Ieteikt
RigaTV24

Dienas personība ar Veltu Puriņu

2018. gada 8. oktobris Ziņas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
ap
Antons Poga 2018. gada 9. oktobris

bet kopumā- cerība ir muļķa mierinājums. Kāps un kā vēl kāps! Un vēl labāk- arī "jaunās sejas"saplūdīs ar vecajām un pēc 4 gadiem mēs atkal mēģināsim atrast ko jaunu :D

Avatar
Irēna Puķīte 2018. gada 8. oktobris

Cienijams politiķis,labas manieres un runas kultura. Simpatizē,bet ne pati partija.

Avatar
Agnese Rapa 2018. gada 8. oktobris

Man tiešām patika, ko viņš vakar teica un kā runāja LNT debatēs. Arī Attīstībai Par! pārstāvis gudri un sakarīgi runāja. Domāt pirmkārt par darāmajiem darbiem, par VISU Latvijas tautu, visiem, un nevis par krēslu vai jomu sadali. Kopā visiem apspriest darāmos DARBUS, jo ātrāk, jo labāk. Un sākt!... Arī KPV/LV teica, ka vispirms jāapskatās DARBI, kas jāveic. Nevis, kur kurai sasēdīsies. Izteikti un jokaini, ka "vecie", piem. R.Zīle no NA uzreiz sāka ar strīdiem, citi atkal par saviem ministriem, sfērām.... Tādi tiešām smagnēji. Es pat teiktu, ka laba valdība būtu no Saskaņa+Attīstībai par!+ KPV/LV. Rīkoties gatava, tagad!

ee
Eduards Eduards 2018. gada 8. oktobris

Tu domā ļoti aplami. Tu domā nepareizi. Kāpēc vēli Latvijai tik lielu nelaimi? Tu esi ļauna. Nu stulba tu esi!!!

ap
Antons Poga 2018. gada 9. oktobris

Eduard-kāpēc Agnese domā nepareizi? Viņa domā, to, ko domā. Un kāds ļaunums Latvijai tiktu nodarīts? Kā Dombrovskis tiktu krēslā, par viņa padomnieku tiktu pieņemts Putins vai Medvedevs? Nevajag tik daudz "politisko fantastiku"lasīt pirms gulētiešanas.

ee
Eduards Eduards 2018. gada 12. oktobris

Latvija tiktu izlaupīta šķēles,šlesera,lembja zzs un godmaņa stilā. Tādi lētie sū... brāļi Putinam nav vajadzīgi.Rīgas satiksmes nauda izgaist kā pirdiens vējā. Fiktīvi nodarbinātos pat saskaitīt nevar. No vienotības caurbirušais Dombrovskis būtu premjers? Vājprāts!

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: