Zelenskim vispirms vajadzēja apmeklēt Lietuvu, uzskata Inkēns Komentāri (1-5)
Avatar
Zanis Cirss 2019. gada 17. oktobris

Nu jā.... Vācijā, Amerikā ar viņu runāt negrib, aizlaidās pa ubagiem. Kungs no ekrāna muld to ko pasūtīja varas vīri un mana skatījumā stipri melo, es vairāk ticu parastiem cilvēkiem kuru radi, draugi tur dzīvo, kuri paši tur ir bijuši. Nav tur nekādas krievu armijas, cilvēki cīnās pret nacismu, par savu brīvību.

jc
Jānis Cielēns 2019. gada 17. oktobris

Lai Inkēns nemuld un lai pastāsta , kā kopā ar Īvānu falsificēja vēlēšanu kanidāta izvirzīšanu un Latvijas vēlēšanām. Lasi to dienu Cēsu druvā rakstīto! To nevar vairs uz mūžīgiem laikiem izdz;ēst== MASONINKĒN-- jo Kinna ir tagad masonu vecmeistars kopā ar Repši un par atalgojumu- var bez raizēm pastāvīgi dzīvot ļoti dārgajos Alpu kūrortos! Latvijas layukus sukin sini sagrāva, ko Bresis bija jau izveidojis!

gz
Gunars Zvirbulis 2019. gada 17. oktobris

Man gan izskatījās ka prezidentam bija svarīgi dabūt no Latvijas Ukrainai izkrāpto naudu( 28milj.E) un lai padalītos ar Latvijas pieredzi zemes izpārdošanā ārzemniekiem.

hl
Henriks Lapinskis 2019. gada 17. oktobris

... nu tas Inka gan varēja paklusēt,kad tauta bija barikādēs ,kur Jūs elite visi bijāt un ka tā var būt .. PL par Parex līdzīgā krāpnieku bankas vadība tika notiesāta no 12 līdz 13 gadiem ,tad godmanzaglis muldēja kaut ko par sistēmbanku ( kur tad tu biji ) un neviens nav atbildējis - tas man vairāk uztrauc ,bet Zelenskis var braukt kur un kad grib ne n jau Inkēns noteiks viņa vizītes galamērķi

jf
Jānis Freibergs 2019. gada 17. oktobris

Gudrie atkal sāk uzpeldēt.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 17. oktobris

Viņi pārsvarā augšā peld, reizēm nogrimst, ja konsistence liela. Jebkurā variantā viņi nogrims, jo tāds ir tas dzīves- nāves likums...:D