12.10.2019 Nacionālo interešu klubs 1. daļa

12.10.2019 Nacionālo interešu klubs 1. daļa

Raidījuma tēma: Vai partiju finansēšanas modelis atbilst Latvijas nacionālajām interesēm?
Viesos: Edvards Smiltēns, Jūlija Stepaņenko un Jānis Iesalnieks.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2019. gada 22. oktobris

Jūs Diāna Vēvere rakstījāt -'' Redzot tiesībsargājošo iestāžu mazspēju, nudien, nerodas pārliecība, ka tiks pienācīgi izkontrolēta naudas plūsma partijām. ''...... Jāstājas partijā, tad varēs vismaz vienā partijā to ''plūsmu'' kontrolēt. Zīnāma izšķērdība, muļķība ir, ja savu interešu aizsardzību uzticam pretējās puses apmaksātam advokātam. Kāpēc ticam, ka sponsoru apmaksātās partijas palīdzēs ''strādājošajiem nabagiem'', nevis tiem, kas maksā ???

av
Andris Vītols 2019. gada 13. oktobris

Nepatīkami pārsteidza E.Smiltēns, jo parasti galīgas muļķības nerunāja. Stepaņenko nepārsteidz, tāpat kā T.Ždanoka un citi biedri,kuri noniecina ES un Latviju, saņemot no ES un LV naudu, tieši pateicoties Latvijas vēlētājiem.Par likuma nepilnībām, detaļām minētās personas runāja ar mērķi celt savus reitingus, ko var saprast. Bet kāpēc daudzi žurnālisti ir pret partiju neatkarības palielināšanu??? Šleseram un Lembergam taču nepieder Latvijas TV, LR-1, bet pat tur ir ''gudrīši'', kuri atbalsta veco kārtību ar ''sponsoru'' ietekmi.Stulbi vai pērkami ??

av
Andris Vītols 2019. gada 13. oktobris

Latvijā tie kuri maksā, tie pasūta ''politiku''. Ap 80% vēlētāju negrib maksāt partijām, negrib paši to SISTĒMU mainīt, kur partijas atkarīgas no sponsoru naudas. Tāpēc jauki partiju solījumi ''cilvēkam parastajam'', bet deputātu lēmumi bieži par labu tiem, kuri maksā...Vai tad mūsdienu ''prātnieki'' dod naudu, lai patiesi palīdzētu mūsdienu ''gaitiņiem'' ??? Neaptverams naivums....nedomājot ilgtermiņā par VALSTI. Protams uzlabojumi var notikt pakāpeniski, jo jānomainās daļai partiju un deputātu, bet tūlītēja papildus finansējuma piešķiršana partijām šajā gadījumā pareiza, lai nekavējoši mazinātu sponsoru (''lielāko kretīnu'') ietekmi uz šibrīža lēmumiem un nākošajām vēlēšanām.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 14. oktobris

Andri Vītol, bija laiki, kad mūs centās pārliecināt par Dombrovska veiksmes stāstu... Redzot tiesībsargājošo iestāžu mazspēju, nudien, nerodas pārliecība, ka tiks pienācīgi izkontrolēta naudas plūsma partijām. Un, pastāvot strādājošiem nabagiem valstī, tāda izšķērdība ir klajš cinisms no valdības puses.

rk
Rihards Krauze 2019. gada 12. oktobris

Sāksim ar to, ka stepaņenko ir pati piekrāpusi saskaņas vēlētājus